Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Hakan ÇALHANOĞLU Hamburg’a Veda mı Ediyor?
Hakan ÇALHANOĞLU Hamburg’a Veda mı Ediyor?
Hakan ÇALHANOĞLU hakkında basında çıkan, Hamburg’dan ayrılıyor haberleri ortalığı karıştırdı. Gündeme bomba gibi düşen haberleri Hamburg’un sportif direktörü Oliver KREUZER Hakan ÇALHANOĞLU’nun satılmasının söz konusu bile olmadığını belirterek çıkan basın haberlerinin doğru olmadığını söyledi. KREUZER Hamburg Morenpost gazetesine yaptığı açıklamada Hakan ÇALHANOĞLU’nu transfer etmek isteyen külüplerden bir bilgisinin olmadığını da dile getirdi.
Hakan ÇALHANOĞLU’nun menajeri Bektaş DEMİRTAŞ’da kendilerine ÇALHANOĞLU’nun transferi ile ilgili hiçbir kulübün somut bir şekilde başvurmadıklarını belirtti.
Hakan ÇALHANOĞLU’nun uzun bir süre Hamburg’da olacağını ve kendini geliştireceğini belirten DEMİRTAŞ 20 yaşındaki genç ve başarılı oyuncunun yetenekleri ile başka kulüplerin dikkatini çekeceğini söyledi.
İngiliz basınına göre ÇALHANOĞLU’nun Liverpool, Manchester City ve Chelsea’nin transfer listesinde olduğunu belirtiyor. Fakat ÇALHANOĞLU’nun daha önce Juventus ve Atletico Madrid’i reddettiği biliniyor.
BİLGİLER
tarafından 15 Nisan 2014 - 15:45 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 877 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: