Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Hakkari Okey Salonu

okeyegir
Hakkari Okey Salonu sayfasına giren 1.903. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  GÜNEY DOĞU BÖLGESİ HAKKARİ’DE OKEY OYNA

  Güneydoğu Anadolu Bölgemizin küçük ve terör yüzünden maalesef ki çok gelişme kayıt edememiş ilidir Hakkari. Yöre insanının en büyük sıkıntısı terördür. Terör yüzünden çok gelişme sağlayamayan Hakkari ilimiz halkın sosyal açıdan zaman geçirip, eğlene bileceği hemen hemen hiçbir ortama sahip değildir. Hakkari insanının sesi olmak ve monoton yaşamlarına azcık olsun renk katabilmek adına Hakkari Okey oyna salonunu onlara armağan ediyoruz.

  Hakkari halkının artık sanal alem içinde seslerini rahatlıkla duyurabileceği ve zaman geçirebilecekleri, kendilerine ait bir okey salonları bulunmaktadır. Hakkari online okey salonu ile 24 saat hiç aralıksız olarak canlı okey oynanmaktadır. Aynı zaman da sitemiz bünyesin de aynı anda pek çok masada okey oynandığı için bir çok hemşerinizle karşılaşma şansıda sahipsiniz.

  Hakkari’den çok uzakta yaşayıp da memleket hasreti çekiyorsanız, memleket insanları sohbet etmek, aynı zaman da okey oynayarak eğlenceli bir şekilde zaman geçirmek istiyorsanız, sizleri da Hakkari okey salonlarına bekliyoruz. Tüm Hakkari burada, siz hala gelmediniz mi?

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense