Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Hatay Okey

okeyegir
Hatay Okey sayfasına giren 1.928. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  HATAY İLİNDE EN GÜZEL  OKEY OYNAMA SİTESİ

  Akdeniz bölgemizin yöresel yemekleri ile ünlü çok sıcak şehri olan Hayat ilimiz, her yönü ile çok güzel bir şehirdir. Şehir insanlarının yemeklerinde ki becerileri ve güler yüzleri kaynaşınca doyumsuz bir ortam ortaya çıkmış. Bu güzel ortamı sanal dünyanın içinde de sürdürebilmeleri adına Hataylılara özel bir okey salonu açıyoruz. Sadece Hataylıların olacağı hem okey oynayıp hem de muhabbet edebilecekleri bir ortam.

  Hatay okey salonları, Hataylıların artık sanal dünya üzerinden buluşma noktası olmuştur. Okey oynamayı seviyorsanız, sabahlara kadar okey oynayabilirsiniz. Yok sevmiyorsanız, o zaman da okey oynamak yerine tanıdıklarınızla sabahlara kadar muhabbet edebilirsiniz. Sadece tanıdıklarınız mı? Tabi ki hayır… Yeni tanışacağınız bir sürü Hayatlı insanında olacağı Hatay okey oyunu salonları ile zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacaksınız bile.

  Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınızın da geleceği bu salonlarda yöneticilerden tutun, oyuncu ve kullanıcılara kadar herkes Hatay halkının içinden seçilmiştir. Hayat insanının artık tüm zamanını geçirdiği, kendine ait ve kendi dostları ile zaman geçirdiği bir okey salonu bulunmakta.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense