Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

İdeal Savunma Oyunu

İdeal Savunma Oyunu oyununu şuana kadar 1.416. kişi oynamıştır.

OYUN HAKKINDA BİLGİLER

AKSİYON OYUNU OLAN İDEAL SAVUNMA OYUNUNU HEMEN DENE.

                CanyonDefense oynanması son derece eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Flash oyunlar arasında büyük bir popülerliğe sahip olan oyun eğlenceli tabanı sayesinde oyuncuyu adeta içine çekmektedir. Oynamaya başladığınız andan itibaren oyun sizin tüm ilginizi topluyor ve neredeyse bir general edasıyla oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Oyun size başlarken üç adet farklı kanyon türünden birini seçmeniz için seçenekler sunuyor. Aman dikkat edin her bir kanyon birbirinden zor savunma noktalarına sahiptir. İlk kanyon genellikle başlangıç seviyedeki oyuncuların tercihidir çünkü düşman ekiplerinin gezdiği alanlar daha kısıtlıdır ve sizin oldukça etkili silahlar koymanız için büyük oranda yer mevcuttur.

                Oyunu oynamaya başladığınızda size belirli bir süre verilir ve bu sürece içerisinde sizin savunduğunuz kanyondan kaçmaya çalışacak olan düşman ekipleri vardır. Sizin göreviniz optimum savunmayı kurarak bu ekipleri kanyonu geçene kadar yok etmektir. Eğer bu düşmanlar kanyonu geçemezlerse sonraki akın için size süre verilir ve bu süre içerisinde sizden savunmanızı geliştirmeniz beklenir. Eğer akın yapan düşmanlardan bazıları geçmeyi başarırsa on adet hakkınız olan insan savunma hakkınızdan bazılarını kaybetmiş olursunuz ve göreviniz bu insanların tümünü korumaktır. Eğer bu on insandan onu da yok edilirse yani düşman kaçmayı başarırsa oyunu kaybedersiniz.

İki tür düşman vardır. Bunlar yer birlikleri ve kara birlikleridir. Her birlik kendi içerisinde farklı birimlere sahiptir. Birlikler oyun ilerledikçe zorlaşır ve özel güçlere sahip olamaya başlarlar. Bazı birlikler daha kalın zırha sahip olur ve bazı birlikler de otomatik tamir özelliğine sahip olurlar. Seviye atladıkça sizin için kanyonu korumak daha da zorlaşır fakat seviye ilerledikçe elinize geçen silah çeşidi artar ve bu silahlar daha güçlü vuruş özelliklerine sahip olurlar. Mükemmel bir aksiyon oyunu olan CanyonDefense sizlere oynaması son derece heyecanlı zamanlar sunar.

Rastgele Oyunlar

tümünü göster