Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Iğdır Okey Salonu

okeyegir
Iğdır Okey Salonu sayfasına giren 1.853. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  EN KALABALIK OKEY SALONU IĞDIR OKEY SALONUNDA EN EĞLENCELİ OKEY OYUNUNU OYNA.

  Ülkemizin en doğu ucunda yer alan, Doğu Anadolu bölgemizin güzel ve küçük ilidir Iğdır. Bu güzel şehrimiz demiş olduğumuz gibi ülkemizin en doğu ucunda yer almaktadır. Küçük ve içine kapalı bir il olan Iğdır, çok fazla gelişmişlik seviyesine henüz ulaşamamıştır. Bu güzel ilimizde insanların zaman geçirebilmeleri içinde çok fazla sosyal aktivite imkanları bulunmamaktadır.

  Iğdır canlı okey salonu ile insanların bu açıklarını kapatmayı hedefledik. Sitemiz bünyesinde açmış bulunduğumuz okey salonumuz da, insanlar istedikleri şekilde eğlenebilecekler. Ayrıca küçük bir il olması nedeniyle dışarıya çok göç veren Iğdır ilimizin, gurbette olup da memleket hasreti çeken insanları içinde önemli bir özlem giderme yeri olacaktır.

  Iğdır okey oyna salonu ile uzun zamandır Iğdır’dan uzak olan ve memleket hasreti çeken hemşerilerimiz, bu salonlar da bir nebze olsun bu hasretlerini giderebileceklerdir. 24 saat boyunca sabahlara kadar süren canlı okey oyunu ve bunun yanında aynı şekilde devam eden sıcak sohbet ortamı ile tüm Iğdırlıların sanal dünya üzerinde ki buluşma noktası olmuştur.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense