Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
İrem Dereci Yeni Video Klibi Yayınlandı!
İrem Dereci Yeni Video Klibi Yayınlandı!

Türkiye’de Son yıla Kalbimin Tek Sahibi adlı parçasıyla damgasını vuran İrem Dereci yeni video klip çalışmalarını bitirdi. “Kalbimin Tek Sahibi” adlı şarkısına yapmış olduğu yeni video klip şimdiden yeni yayınlanmasına rağmen binlerce kez izlenmeye başlandı.

İrem Dereci Kimdir ?

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İrem Dereci İlkokul ile birlikte başlamış olduğu MSÜ Devlet Konservatuvarı Piyano bölümünü Liseyle birlikte bitirmiştir.

Kendisi ayrıca Acun Ilıcalı’nun sunmuş olduğu O Ses Türkiye programınında Hülya Avşar’ın takımınında yer aldı ve kendisi yarı finale kadar yükselerek güzel bir performans göstermiş oldu.

2012 yılının Sonları Kasım aylarında yeni çıkartmış ve ilk singlesi olan “Bensiz Yapamazsın” adlı single ile güzel bir performans ve başarı elde etmiştir ve müzik hayatı başlamıştır.

Türkiye Müzik ödüllerinde ise En iyi çıkış yapan sanatçı adaylığını kazandı.

Son zamanlarda’da çıkartmış olduğu yeni albümüyle ve Kalbimin Tek sahibi adlı parcasıyla tüm müzik kanallarında halen Top 10’da yer almakta ve bir çoğunda zirve’de yerini korumaktadır.

Kendisi bize göre de son yıllarda büyük bir başarıya imza attı 7’den 70’e herkesin gönlünü çıkartmış olduğu albüm’deki parçalarıyla kazanmış oldu.

İrem Dereci, Lemi Çelik ve Fırat tanış ile birlikte CNN Türk’de yer alan “Burada Laf Çok”  programına konuk olarak katılmıştır. Hakkında merak ettikleriniz varsa kendisinin dilinden İnternet ten araştırarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca Kendisi Star TV’de yer alan “Kim O” Adlı programada konuk olarak katılmıştır.

Kendisinin yeni videosunu izlemek isterseniz, Video izleme sitelerini ziyaret edebilirsiniz şuanda bildiğimiz kadariyla “NETD”‘de yer almaktadır.

İrem Dereci Fotoğrafları ;

 

 

BİLGİLER
tarafından 08 Mayıs 2014 - 23:27 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.622 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: