Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

İzmir Okey Odası

okeyegir
İzmir Okey Odası sayfasına giren 1.330. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  EĞLENCE ZAMANI

  Sıcak yaz aylarında gecenin vazgeçilmesi her zaman okey oyunu olmuştur. Şanslı iseniz yanınıza üç kişi daha alıp onlar ile birlikte evinizin bahçesinde bire bir sohbet ederek okey oynuyorsunuzdur ama herkesin üç kişi bulma olasılığı çok düşük. İşte böyle durumlarda okey oyununu internet üzerinden oynamak zorunda kalıyor ama bu durumun kötü bir durum olduğu düşünülmesin.

  İnternet üzerinden okey oynamak ile canlı canlı okey oynamak arasından elbette fark olacaktır ama bu öyle çok büyük fark değildir. İnternette okey oyunu oynamakta son derece zevkli ve heyecanlıdır. İnternette okey oyunu oynamak bir o kadar da kolaydır. Yapmanız gereken tek şey facebook sayfanızdan okey uygulamasını beğenmek daha sonra okey oynamaya başlayabilirsiniz. İnternette okey oyunu oynayabilmek için belli odalar mevcuttur ve odalar belli puanlara göre oyuncu kabul etmektedir. Örneğin izmir odası 2500 ve 4000 puanlık odalar olmak üzere iki odası vardır. Bu sayede hem daha tecrübeli kişiler ile oyun oynama fırsatı yakalamış oluyorsunuz böylece oyun daha zevkli hale geliyor.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense