Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Justin BİEBER Twitter’da Şok Fotoğraf!
Justin BİEBER Twitter’da Şok Fotoğraf!

Dünyaca ünlü genç şarkıcı Twitter hesabından paylaştığı bir fotoğrafla hayranlarını şoka uğrattı. BİEBER Twitter’dan bir erkekler öpüşürken çekinmiş olduğu bir fotoğrafı ‘’yeni erkek arkadaşımla tanıştım. Ben biseksüel’im kimin ne düşündüğü de umrumda değil’’ diye ekleyerek paylaştı.
Bu haber dünya da büyük yankı uyandırdı. Amerika da olan bir haber sitesinin yaptığı habere göre ise. Justin BİEBER bu tweeti yaklaşık yarım saat durdurdu. Sonra sildi. Fakat sadece yarım saat duran bu tweet 23 bin retweet 24 bin favori aldı.

Bu tweet Justin BİEBER’ın hayranları üzerinde şok etkisi yarattı. Selena GOMEZ ile kısa bir süre önce barışan Justin BİEBER’ın bu tweetine Selena GOMEZ’den ne cevap geleceği merak konusu. Ünlü şarkıcının konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadığı ya da fotoğrafı yalanlamadı bilinirken. Bu olayın kariyerini etkileyip etkilemeyeceği de çok konuşuluyor. Justin BİEBER hayranlarını kaybetme riskini ve sevgilisi olan Selena GOMEZ’i kaybetme riskini göze alıyor ve yaşam tarzını ortaya koyarak her şeyi göz önünde yaşamak mı istiyor halen net bir açıklama gelmedi. Bundan sonra ne olacağı merak konusudur. BİEBER’ın sevgilisi GOMEZ bu duruma ne diyecek? Ayrılacaklar mı yoksa anlayışla karşılayıp yollarına devam mı edecekler? Tüm dünyanın merak konusu olan bu olan uzun bir süre konuşulacaktır.

BİLGİLER
tarafından 19 Nisan 2014 - 14:47 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.533 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: