Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Kahraman Maraş Okey

okeyegir
Kahraman Maraş Okey sayfasına giren 1.832. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  MARAŞ OKEY OYUNLARI

  Kahramanmaraş zorunlu görev için gelen kişilerin bile ileride yaşamak için seçtikleri şehirlerden bir tanesidir. Doğal güzellikleri bir hayli fazladır. Sokaklarında gezinerek yeniliklere tanık olabilir ve hiç görmediğiniz güzelliklere rastlayabilirsiniz. Genç bireyler ise sıkıcı bir bölge olarak nitelendirmektedir. Daha gelişmiş bölgelere yakınlıkları ve ucuz bir şekilde hayatın devam ettirilebilmesi tercih sebebi olmaktadır. Kahramanmaraş okey oynama salonları da bu sıkılan bireylerin kaçış noktası olmaktadır.

  Gündüzleri kavuran sıcakların gece yerini rüzgarlı havaya bırakması Kahramanmaraş insanını da etkilemektedir. Tersleri pistir. Gün içinde davranışları değişkenlik göstermektedir. Bunu sohbetlerinden de rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kahramanmaraş okey oyna yazarak Kahramanmaraş ilinin oyuncularıyla aynı odada okey oynayabilirsiniz. Bu sayede gelenek göreneklerini öğrenip şehir hakkında bilgi de edinebilirsiniz.

  İnsanlarının birbirleriyle sıkı rekabet içinde olması Kahramanmaraş okey oyunu salonlarında da kendini göstermektedir. Sürekli bir yarışma haline girebilirler. Fakat bu yarışma hali karşısındakini kırıcı şekilde asla olmamaktadır. Yapılan rekabet bazen yerini samimi sohbetlere bırakabilmektedir. Maraş insanının tatlı sohbeti sizi de etkisi altına alacaktır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense