Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Karaman Okey Salonu

okeyegir
Karaman Okey Salonu sayfasına giren 4.040. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  HER YAŞ GRUBUNDAN OKEYCİLER SADACE KARAMAN OKEY SALONUNDA!

  İç Anadolu bölgemizin, yakın tarihlerde il olan şehri Karaman, güzel insanları ve geniş düzlük arazileri ile sıcak bir kentimizdir. Yöre insanı daha çok tarımla uğraşmaktadır. Konya’dan ayrılarak sonradan il olmayı başaran bu güzel kentimizin insanları, tam Anadolu kültürü ile yaşayan sıcakkanlı insanlardır. Karaman şehrimizin bu güzel insanları için sitemiz bünyesinde açmış olduğumuz okey salonu ile güzel zaman geçirmeyi vaat ediyoruz.

  Karaman canlı okey sitesi, Karamanlıların bir arada olabileceği ve birlikte yine okey oynayabileceği çok güzel bir ortamla sizleri beklemektedir. İstediğiniz saatte online olarak siteye giriş yapıp, okey oyununa dahil olabilirsiniz. Bu sayede hem okey oynamanın keyfini sürersiniz hem de kendi insanlarınızla bir arada olarak uzun ve güzel sohbet ortamları kurabilirsiniz.

  Karaman online okey sitesi ile sadece okey oyununu icra etmekle kalmayıp, aynı zaman da yeni hemşerilerinizle tanışıp, yepyeni dostluklara da imza atabilirsiniz. Karaman okey salonu sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile açılmış bir okey sitesinden çok Karamanlının buluşma yeridir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense