Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Kars Okey Salonu

okeyegir
Kars Okey Salonu sayfasına giren 1.583. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  KARS’DA HİÇ OKEY OYNAMIŞMIYDINIZ, KARS OKEY SALONUMUZU HEMEN DENEYİN.

  Doğu Anadolu Bölgemizin küçük ve sevimli bir ilidir Kars ilimiz. Kars adını en çok Sarıkamış ve şehitlerimizle duyurmuş bir şehrimizdir. Tarihi kökleri kuvvetli olan bu şehrimiz çok fazla gelişmiş bir şehir statüsüne sahip değildir. Bunun içinde haklın kendine ait sosyal aktiviteler gerçekleştirebileceği çok fazla bir alan bulunmamaktadır. İnsanların bu açıklarını kapatmak ve keyifli bir ortamda bir arada olabilmelerini sağlamak amacıyla Kars online okey salonunu yöre insanı için açmış bulunmaktayız.

  Sitemiz bünyesinde açılan Kars okey oyna salonu ile Karslı vatandaşlarımız hem okey oynamanın keyfine varacaklar hem de yine kendi yörelerinden olan insanlarla vakit geçirmenin tadını yaşayacaklar. Yöre insanı için özel olarak hazırlanmış olan bu salonlar da 24 saat boyunca kesintisiz okey oynanmakta ve gecenin saat kaçında girerseniz girin salonlarımız kalabalıktır. Salonlarımız da okeyin yanında sabahlara kadar süren doyumsuz bir sohbetin keyfini de sürebileceksiniz. Tamam salon yöneticilerine varana kadar Kars insanından seçmiş olduğumuz Kars okey salonları, Kars insanının sanal dünya üzerinde ki tek adresidir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense