Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Kastamonu Okey

okeyegir
Kastamonu Okey sayfasına giren 1.809. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  KARADENİZDE OKEY KEYFİ KASTAMONU OKEYE HEMEN BAĞLAN.

  Karadeniz bölgemizin orta ve iç kesimlerinde yer alan güzel ilimiz Kastamonu. Genel yapı itibarıyla bitki örtüsü olarak Karadeniz bölgesi gibi ormanlardan oluşan şehrin, insanları ise daha çok yakınlık itibarıyla İç Anadolu bölgesinin özelliklerini taşımaktadır. Bu yönüyle tam bir mozaik oluşturan Kastamonu ilimizin güzel insanları için açmış olduğumu oyun salonumuz, Kastamonuluların sanal dünya üzerinde yeni buluşma noktası olmuştur.

  Kastamonu okey oyna salonlarımız, hem okey oyununu icra etmek isteyen Kastamonu hemşerilerimiz için hizmet vermektedir hem de aynı zaman da okey oynarken dost sohbetleri yapmak isteyen hemşerilerimizin hizmetindedir. 24 saat boyunca ne sohbet nede okey oyunu kesilmeden devam eden tek sitedir.

  Kastamonu canlı okey salonumuz da hiç tanımadığınız Kastamonulu hemşerilerinizle karşılaşıp tanıyabileceğiniz gibi uzun zamandır yurt dışında ya da şehir dışında yaşayan, memleket hasreti çeken Kastamonulu hemşerilerinizi de bulabileceksiniz. Kayserilinin sanal dünya üzerinden yeni buluşma noktası olan Kastamonu okey salonları siz Kastamonulu olan tüm hemşerilerimizi okey oynamak ve muhabbet etmek için beklemekte.

   

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense