Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Kayseri Okey Sitesi

okeyegir
Kayseri Okey Sitesi sayfasına giren 4.008. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

   KAYSERİ’NİN BİR TİCARETİ, BİR DE OKEY’İ MEŞHUR !

  Evde, işyerinde canınız sıkılıyorsa, “hem oyun oynayayım, hem de güzel arkadaşlıklar kurayım” düşüncesinde iseniz, sizleri Kayseri okey odası‘na davet ediyoruz. Kayseri’miz, kendini gelişime açarak her geçen gün ilerleyen bir yapıdadır. Kayseri’nin bu gelişimi, insanlarını da büyük ölçüde etkilemektedir. Kayseri insanının samimiyeti, onların adeta genetik bir yapısı haline gelmiştir. Biz de sizleri Kayseri insanıyla kaynaştırmak istedik ve sizler için Kayseri okey odası‘nı kurduk.

  Kayseri online okey odası, Kayseri’nin sevecen insanlarıyla dolup taşan, okey salonumuzun en gözde odalarındandır. Kayseri okey odasında okey oynayıp, sohbet ederek, boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Kayseri okey odasına giriş yaptıktan sonra, hali hazırda bulunan masalara katılabilir ya da yeni masa kurarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyun esnasında sohbet ederek, oyununuzu daha heyecanlı ve zevkli bir hale getirebilirsiniz.

  Okey oyunu, yalnızca bir oyun değil, iyi arkadaşlıkların başlamasına neden olan bir merdiven basamağıdır. Nezih bir ortamda, sanal üzerinden gerçek dostluklar kurmak istiyorsanız, sizleri Kayseri okey odası‘na bekliyoruz. İyi oyunlar…

  Kayseri Mantısıyla meşhur olan okey salonlarımız açıldı ve herkeze hayırlı uğurlu olsun inşallah.

   

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense