Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal bugün Cunda Adası’nda evleniyor
Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal bugün Cunda Adası’nda evleniyor

Yılın düğünü bugün gerçekleşiyor. Günlerdir beklediğimiz Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti bugün Ayvalık Cunda Adası’nda evleniyor. Düğün öncesi son hazırlıkları tamamlayan çift basının görüntü almasına engel olmak için de otelin çevresini brandayla kapattırdı. İşte detaylar…

Haftalardır beklediğimiz yılın düğünü bugün gerçekleşiyor. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bu akşam Cunda Adası’nda nikâh masasına oturacak. Ünlü çift, hazırlıklarla ilgilenmek için birkaç gün öncesinden düğünün yapılacağı Ayvalık Cunda Adası’na gitti. Önceki gün törenin yapılacağı Ortunç Otel’de görüntülenen Kobal ve İmirzalıoğlu, hazırlıkları tamamladı.
Davetlilerin oturacağı masalara kadar tüm detaylarıyla inceleyen aşıklara, ailelerinin yanı sıra oyuncu arkadaşları Uğur Yücel ve Şükran Ovalı da eşlik etti.
ÖZEL SAHNE KURULDU
300 kişinin katılacağı düğün töreninden basının görüntü almasına engel olmak için ilginç bir yönteme başvuruldu. Görevliler çiftin isteği üzerine otelin çevresinin brandayla kapattı. Oteli çevresini kapatmak için yaklaşık 3 metre boyunda brandalar kullanıldı. Ortunç Otel’in plajına özel bir sahne de kuruldu. Karadenizli şarkıcı şarkıcı Serkan Balcı’nın sahne alacağı düğünde eğlence, after partiyle sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek.
Düğün için İstanbul’dan 10 kişilik özel güvenlik ekibi getirildi.
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Cunda’daki Ortunç Oteli’ndeki son hazırlıkları el ele kontrol etti.
Brandalı önlem
Çift, basının görüntü almasına engel olmak için otelin çevresini brandayla kapattırdı. 3 metrelik brandalar demir üstüne çekildi
BİLGİLER
tarafından 14 Mayıs 2016 - 17:56 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 316 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: