Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Kilis Okey Oyunu

okeyegir
Kilis Okey Oyunu sayfasına giren 2.672. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  ONLİNE VE CANLI OKEY OYUNUNU KİLİS’DE OYNA

  Akdeniz bölgemizin doğusunda ve iç kesimlerinde kalan Kilis ili, Suriye sınırında olup, daha çok Arap vatandaşlarımızın yaşadığı bir şehrimizdir. Bu güzel şehrimiz köklü bir tarihe ve o tarihten kalma güzel bir mimariye sahiptir. Bu güzel ilimizin de artık internet üzerinden kendine ait hem eğlence yeri hem de sohbet alanı bulunmaktadır.

  Kilis okey oyna salonu ile istediğiniz zaman okey oynamanın keyfine varabileceksiniz. Okey oynarken aynı zaman da dost sohbetleri ve hemşeri ortamını size sunmaktayız. Kilis insanının sanal dünya üzerinde kendine ait olan tek oyun sitesi ve buluşma noktasıdır.

  Kilis canlı okey salonu, 24 saat boyunca kesintisiz okey oynanan bir sitedir. Sitede bulunan oyuncular, bir kere siteye geldikleri zaman bir daha çıkmak istememektedirler. Çünkü sadece okey turnuvaları ile değil aynı zaman da samimi sohbet ve sıcak ortamıyla da Kilislerin gelmesine olanak sağlamaktadır. Kilis insanı kendi evinde bulmuş olduğu tüm rahatlığı ve sıcaklığı, aynı şekilde kendi okey sitelerinde de bulmaktadırlar.

   

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense