Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Kırıkkale Okey Salonu

okeyegir
Kırıkkale Okey Salonu sayfasına giren 3.732. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  İÇ ANADOLU BÖLGESİNDE EN KEYİFLİ VE EN EĞLENCELİ OKEY OYUNUNU KIRIKKALE OKEY SALONUNDA OYNA!

  İç Anadolu bölgemizin güzide illerinden bir tanesidir Kırıkkale ili. Şehir adını Kırıkkale Makine Kimya endüstrisi ve şehrin adını taşıyan Kırıkkale tabancaları ile duyurmuştur. Tam bir Anadolu kenti olan bu güzel ilimiz de gençlerin zaman geçirebileceği sosyal aktivite alanları kısıtlıdır. Bu alanlarını genişletmek ve yine Kırıkkaleli olup da tanımadığı insanlarla tanışmaları adına Kırıkkale canlı okey salonunu onlara açmış bulunmaktayız.

  Kırıkkale okey oyna salonu ile günün her saatinde okey oyununa dahil olma şansına sahipsiniz. Okey oynamak insanların eğlence anlayışları arasında vazgeçilmez tutkulu arasında sıralanabilir. Ülkemizde oyun bazında incelendiğinde en çok tercih edilen oyundur okey oyunu. Fakat bu keyifli oyunun bir sıkıntısı vardır ki oda her zaman 4 kişilik bir oyuncu kadrosu bulmak zorunluluğunun olması.

  Kırıkkale Online okey salonu ile böyle bir sorunu direk olarak aşıyorsunuz. 24 saat boyunca, günün her saatinde okey oynamak için oyuncuların sizi hazır olarak beklediği bir salondasınız. Tek yapmanız gereken sitede online olmak ve oyuna dahil olmaktır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense