Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Kırklareli Okey Salonu

okeyegir
Kırklareli Okey Salonu sayfasına giren 2.610. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  MARMARA OKEY KEYFİ KIRKLARELİ İLİNDE YAŞANIR.
  Marmara Bölgemizin, Trakya bölümünde yer alan ve genel olarak Orta Avrupa’dan göç yaparak ülkemize gelmiş olan vatandaşlarımızdan oluşan Kırklareli ilimiz, küçük ama çok modern bir ildir. Şehirde ki insanlar modernlikleri ile Avrupa insanını aratmayacak niteliklere sahiptir. Bunun yanında da çok sıcak ve samimi bir yapıya sahiptirler. Bu güzel insanların memleketi olan Kırklareli ilimize bizde küçük bir hediye vermek istedik ve sitemiz bünyesinde açmış olduğumuz okey salonlarından sadece bir tanesi olan Kırklareli online okey salonunu, yöre insanına armağan ettik.

  Kırklareli Canlı Okey Salonu ile yöre insanı istediği zaman kendi salonunda okey oynamanın tadına varacaktır. Okey tutkunu olan Kırklarelili vatandaşlarımızın artık nerde okey oynayacağız diye bir kaygı yaşamalarına gerek kalmadı. Çünkü kendi evlerinde ve kendi ortamlarında hem okey oynayabilecekler hem de kendi insanları ile muhabbet etme şansına sahip olacaklar. Yöre insanının sanal dünya üzerinden buluşma noktası olan Kırklareli okey sitesi, 24 saat kesintisiz okey oynama keyfini de Kırklarelili vatandaşlarımıza sunmaktadır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense