Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Kırşehir Okey Oyunu

okeyegir
Kırşehir Okey Oyunu sayfasına giren 1.258. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  ONLİNE VE CANLI OKEY KEYFİ KIRŞEHİR OKEY OYUNU ODALARINDA!

  Kırşehir, İç Anadolu bölgemizde yer alan, nüfus ve yüz ölçümü olarak küçük olarak nitelendirilebilecek illerimizden bir tanesidir. Henüz çok gelişme sağlayamamış olan bu ilimizin sosyal bir proje altında toplanması ve eğlenceli bir ortamı paylaşması adına sitemiz bünyesinde açmış olduğumuz Kırşehir canlı okey salonu, yöre insanına küçük bir armağanımızdır.

  Kırşehirli olup da gurbette olan, uzun zamandır memleket hasreti çeken insanlarımız için de Kırşehir online okey salonları önemli bir buluşma noktası olacaktır. Hem memleket hasretinizi giderebileceksiniz hem de yörenizin insanları ile bir arada olabilmenin keyfini süreceksiniz. Kırşehir de yaşayıp da okey oynamak için kendinize uygun bir yer bulamıyorsanız da artık bu probleminiz tamamen çözülmüş olacak. 24 saat kesintisiz olarak devam okey aktivitesinin yanı sıra aynı şekilde hiç kesilmeden devam eden sohbet ortamı ile zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz bile. Kırşehir okey salonu müdavimleri için çoktan bağımlılık yapan bir ortam olmayı başardı. Siz hala Kırşehirli olup da salonumuza gelmediyseniz çok şey kaçırmış durumdasınız.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense