Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Sevgilisiyle Bodrum’da!
Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Sevgilisiyle Bodrum’da!

Türk oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ bu sene genç sevgilisi Başak Dizer ile birlikte bodrum’a kaçtılar ve Kıvanç Tatlıtuğ genç sevgilisini denizdeyken öpücüklere boğdu diyebilirizi…

Kıvanç Tatlıtuğ Kurt Seyit Şura dizisinin çekimleri biter bitmez rahat bir nefes almak ve yazın gelmesiyle birlikte sevgilisi Başak Dizer ile birlikte Muğlaya bağlı olan bodrum’a kaçtılar..

Genç çift öncelikle Gölkoy’u ziyaret etmişler daha sonra ise bir restoranda birlikte yemek yediler daha sonra denize giren çift bir saate yakın denizde kaldılar ve sık sık öpüştükleri görülen çiftin gözlerden kaçınılmadı.

Güneşlenmek için daha sonra iskeleye çıktılar ve birlikte uzun bir süre sohbet ettiler ve Başak Dizer güzel fiziğiyle herkezin bakışlarını üzerine toplamıştı.

 

kivanc

Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Sevgisi Başak Dizer’i Tanımayanlar için kısa bir tanıtım yapalım;

Başak Dizer İstanbul Doğumlu ve 30 yaşındadır, 54 kilo ve 1.75 boyundadır. Kendisi Marmara Üniversitesi İletişim bölümününden mezun olmuş LCC tasarım bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesinde Moda tasarım bölümünde eğitim sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Şuanda kendisi moda tasarımcısıdır kısa bir süre önce Fransız sevgilisinden ayrılan Başak şuanda türk oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte güzel bir aşk yaşamaktalar.

Kıvanç Tatlıtuğ Oynamış olduğu filmler ve diziler ;

2005-2007 Sezonu Gümüş Dizisinde Mehmet karakterini canlandırmıştır.

2007 Amerikalılar Karadenizde 2 Serisinde Muzaffer rolünde oynamıştır.

2007-2008 Menekşe ile Halil Dizisinde Halil karakterini oynamıştır. (En iyi erkek oyuncu ve Altın kelebek ödülünü kazanmıştır.)

2008-2010 Aşk-ı Memnu Dizisinde Behlül karakterinde oynamıştır bu diziyide çoğumuzun hatırlayacağını umuyoruz ve kendisi tekrar En iyi erkek oyuncu ve Altın kelebek ödülünü bu dizide göstermiş olduğu performansıyla almış ve Stil Sahibi Erkek Oyuncu Elle Style Ödülü ödüllerinide almıştır.

2010 – Oyuncak Hikayesi 3 Filminde Ken Karakterinin Sesini canlandırmıştır.

2011-2013 Kuzey Güney dizisinde Kuzey karakterini canlandırmış ve En İyi Erkek Oyuncu Altın Kelebek Ödülü ödülünü kazanmıştır.

2013 – Kelebeğin Rüyası Muzaffer rolünde oynamış ve en iyi Erkek oyuncu ödülünü kazanmaya hak kazanmıştır.

2014 – Kurt Seyit Şura dizisinde şuanda halen oynamaktadır.

 

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 19 Haziran 2014 - 16:53 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.897 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: