Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Köy Kahvesi Okey Oyun Salonu

okeyegir
Köy Kahvesi Okey Oyun Salonu sayfasına giren 40.417. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Merhaba Kullanıcılarım

  Hadi Gelin Köyümüze Geri Dönelim Bedava Okey Oynamaya Devam Edelim…

  Asırlardır değişmeyen bir türlü değiştiremediğimiz aslında değiştirmekte istemediğimiz bir kültürü sosyal medyada görmek kadar güzel olabilecek birşey daha düşünmüyoruz neden mi ?

  Çünkü hepimiz köy hayatını, köy yaşamını bilen insanlarız kimi köylerde çay ocakları kimi köylerde kahvehaneler vardır ve köylerin vazgeçilmez adresi olan kahvehaneler bizim temel eserimizdir orada ki duyguyu asla yaşayamadığımız insanlarda vardır elbette ki içimizde ama biz okey4.org yönetimi olarak sizlerinde bu duyguyu en iyi şekilde yaşaması için

  Köy Kahvesi Okey Salonlarını Sizlerin Hizmetine Sunuyoruz Köy Kahvesi diyince artık sadece Akıllara Okey4 Gelecek ! Neden mi

  Çünkü Biz Samimiyetimize Özverimize ve Sizlere Sunduğumuz Sıcaklığa İnanıyoruz O yüzden Köy Kahvesinde Okey Oynamaya Davet Ediyoruz !

  Memleket havasında okey oynamak isteyenler, köy kahvesinde muhtar sizsiniz hemen okey oyna, muhtar sen ol.. Orda bir köy var uzakda sanki ıssız sanki tek başına!! Ama bence sen o köyü tıkla..Okeyin merkezi, Eğlencenin tek adresi Okey4.org burası Köy Kahvesi okey oyna.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense