Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Köy Kahvesi Okey Oyun Salonu

okeyegir
Köy Kahvesi Okey Oyun Salonu sayfasına giren 38.493. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  Lütfen Site ve Okey oyunu kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım, Bizlere sayfada yer alan yorum yapın kısmından şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Merhaba Kullanıcılarım

  Hadi Gelin Köyümüze Geri Dönelim Bedava Okey Oynamaya Devam Edelim…

  Asırlardır değişmeyen bir türlü değiştiremediğimiz aslında değiştirmekte istemediğimiz bir kültürü sosyal medyada görmek kadar güzel olabilecek birşey daha düşünmüyoruz neden mi ?

  Çünkü hepimiz köy hayatını, köy yaşamını bilen insanlarız kimi köylerde çay ocakları kimi köylerde kahvehaneler vardır ve köylerin vazgeçilmez adresi olan kahvehaneler bizim temel eserimizdir orada ki duyguyu asla yaşayamadığımız insanlarda vardır elbette ki içimizde ama biz okey4.org yönetimi olarak sizlerinde bu duyguyu en iyi şekilde yaşaması için

  Köy Kahvesi Okey Salonlarını Sizlerin Hizmetine Sunuyoruz Köy Kahvesi diyince artık sadece Akıllara Okey4 Gelecek ! Neden mi

  Çünkü Biz Samimiyetimize Özverimize ve Sizlere Sunduğumuz Sıcaklığa İnanıyoruz O yüzden Köy Kahvesinde Okey Oynamaya Davet Ediyoruz !

  Memleket havasında okey oynamak isteyenler, köy kahvesinde muhtar sizsiniz hemen okey oyna, muhtar sen ol.. Orda bir köy var uzakda sanki ıssız sanki tek başına!! Ama bence sen o köyü tıkla..Okeyin merkezi, Eğlencenin tek adresi Okey4.org burası Köy Kahvesi okey oyna.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

   Reisbey Yorum 21:37 Ekim 31st, 2014 de Yazılmıştır..

   KRAL BENiM

   doğan Yorum 23:51 Ocak 8th, 2015 de Yazılmıştır..

   okey oyun sayfalarınızı fazlasıyla beğendim diğerlerine fark atmışsınız tebrikler size

   arif Yorum 16:53 Haziran 29th, 2016 de Yazılmıştır..

   meraklısıyım

   ADEM Yorum 17:54 Ağustos 1st, 2016 de Yazılmıştır..

   Zuperr

   serkan Yorum 10:04 Mart 21st, 2017 de Yazılmıştır..

   alanyalı

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense