Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Küçük Ağa Dizisi Herkezi Şaşırttı
Küçük Ağa Dizisi Herkezi Şaşırttı

Küçük Ağa dizisinin en çok sevilen karakterlerinden birisi küçük mehmetcan lösemi olduğu olduğu anlaşıldı ve herkezi şok etti!

Küçük Mehmetcan(Emir Berke Zincidi) 9 Yaşında türk çoçuk oyuncu olmasına rağmen hayran kitlesi baya bir geniş diyebiliriz,  Facebook’da Hayran kitlesi ortalama 15.000 ve Twitter’de ortalama 16.000 Kişi takipcisi bulunmaktadır.

Daha önce Öyle  bir Geçerki Zaman dizisininde Osman rolunde oynayan Emir berke Zincidi baya bir tutulmuş ve herkez tarafından sevilmişti ve şuanki dizisi Küçük ağa dizisindede Herkez tarafından sevilen mehmet Dizide şok bir durum yaşıyor.

Kendisi bazı rahatsızlığı nedeniyle Anne ve babası tarafından hastaneye götürülüyor ve bazı testler yapılıyor, Testler sonrasında Küçük Mehmet can’ın Losemi(Kanser) hastası olduğunu öğrenen anne ve baba şok oluyor!

Dizi oyuncuları ve Hayran kitlesi bu haber karşısında anne ve baba kadar şok oluyor, ve bu duruma fazlasıyla üzgün olduklarını sosyal medya üzerinden bildiriyorlar.

Peki Küçük Mehmet Can yani Emir Berke Zincidi Gerçekten Kanser mi ?

Bildiğimiz kadarıyla hayır böyle bir durum söz konusu değildir, Sadace dizi senaryosu için böyle bir durum yaşanmaktadır.

Dizi’de Küçük Ağa’nın kanser hastası olduğunu öğrenildikden sonra hemen tedavi işlemleri başlatıldı ve Maho’nun urfada davul ile duyuru yapması sonrası Mehmet can’ı seven herkez kan vermeye başladı diyebiliriz.

Peki Dizide Küçük Ağa Kanser hastalığından kurtulabilcek mi ? , Bunun için neler yapılacak bunları önümüzdeki bölümlerini izleyerekten hepimiz fazlasıyla öğreneceğiz.

Emir Zincidi Hakkında Kısa Biyografisi ;

4 Ekim 2005’de Ankara’da dünyaya gelmiştir ve babası modellik yapmaktadır. Emir berke daha henüz 2 yaşında iken anne ve babası tarafından ajanslara yazılmış ve 2009 yılında Ali rolunde Bu Kalp Seni unutur mu? Dizisinde yer almış daha sonra 2010-2012 sezonlarında Öyle bir Geçerki Zaman dizisinde 2 sezon oynamış ve en son olarak ise şuanda Küçük ağa dizisinde oynamaktadır.

Mehmet Can’a Ait Fotoğraflar ;

BİLGİLER
tarafından 11 Haziran 2014 - 16:14 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 7.138 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: