Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Kurtlar Vadisi Pusu 223. Bölüm Özeti
Kurtlar Vadisi Pusu 223. Bölüm Özeti

24 Nisan 2014 Perşembe Akşamı yayınlanan Türkiye’nin Fenomen Dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 223. Bölüm özeti hakkında size yazmış oldğumuz yazıda bazı bilgiler vermek isteriz.

Geçen Hafta neler yaşandı ?

Hatırlarsanız Vadi’de 222. Bölüm’de en son cahit hayatta kalma mücadelesi vermekteydi, Bir an kısa süreli kalp durması yaşanmıştı. ve bölüm orada bitmişti.

O zaman’dan bu zamana en çok merak edilenler Acaba Cahit ölüyor mu?  Cahit Diziden ayrılacak mı? Herkesin kafasında olan soru işaretlerine Kurtlar Vadisi Pusu yapımcısı Pana film bu haftaki senaryosuyla cevap vermiş oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu 223. Bölüm’de Neler Yaşandı ?

Cahit yapılan teknik müdahalelere  sonuç vererek hayata geri döndü ve tehlikeyi atlatmayı başardı , Cahit Tapınakçıların içersine ajan olarak sızdığı için kendisinden şüphelenilmesini istemediğinden dolayı başından hiç bir zaman ayrılmamış olan Safiye’ye, Hüsnü beyle görüşmesini ve hastane nakli yaptırması gerektiğini söyledi. Cahit hastane nakli yaptırması sonucunda Üstad ronald ziyarete gelerekten. Marc’în bulunması konusunda yardımlar istedi.

Polat Alemdar Tarafından Alınan Marc Şimdi Nerede?

Usta oyuncu Necati şaşmaz(Polat Alemdar) tarafından yapılan operasyon sonucunda alınan marc’a öncelikle bir deli raporu alındı, Kendisinin ismi değiştirildi ve artık ismi Marc yerine Sabahat olarak ad verildi.  daha sonrasında ise Hapishaneye gönderildi.

Peki neden diye soracak olursanız, Tapınakçıların ona ulaşamaması birinci nedendir, bir ikinci neden  içeride söylediklerinin kimsenin inanmaması içindir.

Savcı Leyla Artık Selbest!

Bu haftaki bölümde duruşmaya çıkan Savcı Leyla Türkmen, Delil yetersizliğinden dolayı serbest bırakıldı ve ilk olaraktan hemen Nazife anne ve Ömer baba, Elif’in yanına gitti.

Siyah Sancak’da Operasyon Kim Düzenledi ?

Kara Siyah sancak öğrencilerine güvenlik ve nöbet konusunda ders vermekteyken operasyon düzenlendi. Peki bu operasyon Kara tarafından eğitim amaçlımı düzenlendi ? Veya bu operasyon’u düzenleyen önceki bölümlerde’de görmüş olduğumuz Gibi armageddon timi tarafındanmi düzenlendi ? Bunu bir sonraki bölümde izleyerek göreceğiz.

Abdulhey Ulakdan Bilgi Alabildimi ?

Abdulhey kaçırmış olduğu Ulak ile birlikte ortak bir çalışma yaptı, Yalnız Ulak Pizza içersine koyulmuş bir bomba ile öldürüldü.

Abdulhey Ulak’dan Pizzacının Başka adreslere gideceğinide söylerken, Abdulhey bir bilgi yakalayabilmek için Pizzacıyı KGT Ekibi tarafından takip ettirdi, ve bir adres daha ele geçirdi. Geçirmiş olduğu adres’de Toplanan üyelere operasyon düzenledi yalnız Mete Aymar, Abdulhey’in arkasından gelerek Kafasına silah dayayan o oldu. Abdulhey ve yanındaki adam Mete aymar tarafından malesef alınmış oldu.

Polat Alemdar, Kız kardeşi Safiye’ye süpriz yaparak yaşadığını gösterdi ve Kız kardeşiyle biraz konuşmak isterken Timur’a gelen haberi, Timur Aksaçlı Polat Alemdar’a iletti. Haber Abdulhey’in Mete tarafından kaçırıldığı haberiydi bu haber karşısında fazlasıyla öfkelendiğini bizlerde görmüş olduk.

Vadi 223. Bölüm bu Noktada bitmiş oldu. Bir sonraki bölümde devamını göreceğiz, iyi seyirler.

BİLGİLER
tarafından 25 Nisan 2014 - 03:35 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.041 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: