Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Kurtlar Vadisi Pusu 224. Bölüm Fragmanı
Kurtlar Vadisi Pusu 224. Bölüm Fragmanı

Kurtlar Vadisi 224. Bölüm yeni fragmanı Pana film tarafından yayınlandı.

Geçen haftada neler yaşamıştık?

Abdulhey ve Arif ulak’i eline geçirmişler! Ulaktan daha üstlere ulaşmak için bilgi almaya çalıştılar ve bir yandan başarılı olmaya başlamışlardı yalnız üst’den bunu fark ettikleri durumda ulak bombalı saldırı tarafından öldürüldü, Yeni Bir ulak’ın peşine düşen Abdulhey ve arif bir tuzakla karşı karşıya kaldı Mete Abdulhey’i almıştı.

Abdulhey yeni fragmanda bazı makinalara bağlanıyor ve kendisinden bilgimi alınmaya çalışılıyor, Abdulhey ölecek mi?

Savcı Leyla içeriden çıkartılıyor ve Polat Alemdar tarafından yakanılan Març Deli damgası vuruldukdan sonra ceza evine Leyla’nın kalmış olduğu koğuş’a gönderiliyor. Savcı leyla ile karşılan Març arasında kısa bir tatsız bir görüşme söz konusu oldu.

Kara tarafından yetiştirilen siyah sancak altındaki tim armageddon tarafından saldırıya uğruyor ve kara alınıyor, Kurtlar Vadisi 224. Bölüm Fragmanın’da görüntülemiş olduğumuz gibi kara vuruluyor mu yoksa bu bir oyun mu bunu ancak izlediğimizde görebileceğiz.

KGT Timi tarafından operasyon düzenleniyor, Bu saldırı Abdulhey veya Karayı kurtarmak için düzenlenen bir operasyon mu veya başka bir durum mu?

Baltazar Ahtapot diye bağırdığını yeni fragmanda görmekteyiz, Ahtapot balta-zara ne yapmıştı?

Yeni Fragmanı izlediğimizde hepimizde göreceğiz Abdulhey ve Kara çok zor durumdalar son durumları acaba ne olacak, Abdulhey veya Kara ölecek mi?

Fragmanın en son görüntüsünde yer alan Polat Alemdar’ın sözünü hatırlayalım “Dişçinin neler yapabildiğini şamil’de gördük Dişçinin mekanını hemen bulmalıyız” bize göre Polat Alemdar’ın yüzünde bir tebessüm söz konusu acaba Abdulhey veya Karanın yerini öğrendi mi ? onun için operasyona mı gitmekte bunu hepimiz izleyerek göreceğiz.

KURTLAR VADİSİ PUSU 224. BÖLÜM FRAGMANI ;

 

 

BİLGİLER
tarafından 01 Mayıs 2014 - 14:21 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.806 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: