Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Kurtlar Vadisi Pusu 225. Bölüm Fragmanı
Kurtlar Vadisi Pusu 225. Bölüm Fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu 225. Bölümde neler oluyor, Kurtlar Vadisi Pusu 225. Bölüm neler yaşanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 225. Bölüm kimler ölüyor, Kurtlar Vadisi Pusu 225. Bölüm kimler kurtuluyor hepsini çok merak etmekteyiz.

Pana Film tarafından yayınlanan Fragmanın nefes kesici olduğunu görmekteyiz, birbirinden farklı çatışmalı sahneler bulunmakta, eminim ki bu haftaki bölüm her kez tarafından fazlaca izlenecek ve bu hafta nefesler tutuldu Gün Perşembe günü ve Kurtlar vadisi Günü! Herkez bu günü sabırsızlıkla bekledi.

Bölümde Neler yaşanıyor ?

Fragmanın ilk sahnesinde bir bomba patlıyor ve Raskoln ve pusat görüntüleniyor. Daha sonrasında ise Baltazar ile Ahtapot karşı karşıya geliyor, Baltazar Eline bir balta alıyor ve Ahtapot’un kolunu mu kesecek? Bunu hepimiz çok merak etmekteyiz.

Raskoln’nin bir adamımı vuruluyor Raskoln korumak için kendini feda mı etmekte? Görüntülediğimiz kadarıyla Raskoln bir çatışma içersin de..

Polat Alemdar tarafından ceza evine gönderilen Març, Polis veya Gardiyan kıyafeti giyerek ten içer den çıkıyor mu? Arkasından fragman’da görüntülediğimiz gibi Akif ateş ediyor ama sonuç ne olacak bunu izleyip göreceğiz.

Polat Alemdar’da bir çatışma içersin de olduğunu görüyoruz! Kendisi Kiminle çatışıyor?

İşte Nefes Kesen Fragman ;

 

BİLGİLER
tarafından 08 Mayıs 2014 - 20:33 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.100 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: