Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Kurtlar Vadisi Pusu 228. Bölüm Özeti
Kurtlar Vadisi Pusu 228. Bölüm Özeti

Türkiyenin en fenomen dizilerinden birisi olan Kurtlar vadisi Pusu’da 228. Bölümde yer yerinden sarsıldı, Abdulhey rehin alındı ve ihale salonunda patlama yaşandı ve bektaş ve şurup ölüyor..

 

Kurtlar vadisi Pusu 228. Bölümde bir çok kayıplar yaşandı diyebiliriz, Geçen haftaki bölümün sonunda Zülfikar ağayı tehlikeye atmamak için öldü süsü verildi ve yerine Abdulhey İhaleye katılmıştı, Polat Alemdar her ne olur olmaz diyerek ten Sarp’ı KGT Timine aldırdı ve sorgulamaya aldılar yalnız Mister key’de boş kalmadı! Sarp’ın yerine Abdulhey’in karşı koltuğuna Mister key oturdu ve iki tarafta projelerini ihale salonunda sunum yaptılar.

Mister key Türk Mühendislerinin hazırlamış olduğu mayın temizleme aracının projesini bir mühendisten çalarak ihaleye katılmıştı yalnız İhtiyarlar heyeti yine bir akıllılık yaparak bu mayın temizleme aracının son halini bir tek kendinde sakladılar ve Abdulhey projesinde onu sunmuş oldu, İhale salonunda seçilen proje Abdulhey’in projesi olmuştu sıfır hata olduğu ve risk daha az olmuş olduğu için Mister key bunu kaldıramadı!

Mister key kısa bir süre istedi projenin karıştığını yeni bir proje getireceğini söyledi ve kabul edildi yalnız Abdulhey bu durumdan endişelendi ve kendisini takibe aldı Bektaş’ada Mister key salonda çantasını koymuştu ona dikkat etmesini söyledi, Mister key tam kaçarken Key’in salonda çanta içerisine koymuş olduğu bomba patladı ve salondakiler hayatını kaybetti aynı zamanda malesef geçen hafta zaza dayının yeğini olan imdat veda etmişti, bu bölüm dede Bektaş veda eden oldu!

Abdulhey Mister key’in arkasında ve onu tam yakalayacakken Mister key’in adamları Abdulhey’i aldılar ve Abdulhey rehin durumuna düşmüş oldu.

Abdulhey’e karşı Sarp için takas teklifi geldi yalnız Mister key takas alanına Abdulhey’i getirmemişti ve geçmiş haftalarda hatırlamış olduğumuz gibi Març’ı çok rahat harcamıştı Sarp için bu takası yaparmıydı?

Elbette yapmadı Sarp’ı o alanda öldürdü ve KGT Timine bir saldırı düzenledi ve oradan ayrıldı.

Abdulhey haricinde Pusat’a Geçen bölümde bir operasyon yapılmıştı ve bu bölümde de bir operasyon düzenlendi, Operasyon Baltazar’ın adamları tarafından yapıldı kendisini belli etmemek için maşalarını kullandı diyebiliriz yalnız en son Pusat Baltazar’ın adamını tam almış ve konuşturcak iken Baltazar olay yerine geliyor, ve Adamın kafasına sıkarak öldürüyor. ve O anda Şurup operasyon’da yaralanmış olup sıyırdı demişti yalnız kurşun derin bir yere gelmiş olmalı o anda yığılıp kaldı ve orada kendisi de diziye veda edenler arasında yer aldı.

Kurtlar vadisi Pusu 228. Bölüm yayınlaması sonrasında herkesin aklına gelen bir soru Sezon finali ne zaman? Bize göre Sezon finali bir sonraki bölüm olacak daha sonra dizi Sezon finaline gireceğini düşünüyoruz.

Herkeze iyi seyirler.

 

BÖLÜMÜ İZLE ;

 

BİLGİLER
tarafından 06 Haziran 2014 - 16:22 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.326 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: