Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Malatya Okey Salonu

okeyegir
Malatya Okey Salonu sayfasına giren 1.363. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  OKEYE 4. BULMAYA GEREK KALMADI!

  Canınız okey oyunu oynamak istediyse ama çoğu zaman okeye 4. bulamadığınız için hayal kırıklığıyla masadan kalkmışsanız size harika bir haberim var. O da okey salonları… Yaşadığımız teknoloji çağında her ihtiyacımızın yanıtını , yolunu internet sayesinde karşılayabiliyoruz.

  Eğlenmek , keyifli zaman geçirmek ise en temel ihtiyaçlarımızın başında geliyor. Yapmaktan zevk aldığımız işleri yani hobilerimizi uygulamak için dışarı çıkıp köşe bucak arkadaş , bize eşlik edecek bir insan aramak zorunda değiliz.
  Her hobimizi internetten yapabildiğimiz gibi artık okey oyununu da internet üzerinden online olarak oynayabileceğiz. Örnek olarak verirsem arama motorunuza Malatya Okey Oyna yazdığınız zaman karşınıza çıkacak Okey4 Malatya Okey Salonları sitesine tıklayın ve hemşerileriniz olan Malatyalılar ile zevkli bir oyunun tadını çıkarın.
  Malatya okey oyna sitesinde amacın sadece oyun oynamak olmadığını , anlayış ve sevgi çerçevesinde harika insanlarla tanışmak , mutlu olmak , mutlu etmek olduğunu öğrenmelisiniz.Aynı zamanda bu site size dostlar kazandırıyor , mutluluğunuzu pekiştiriyor ve size kaliteli zaman yaşatıyor. Zaten okeyin de amacı bu değil midir?

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense