Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Manisa Okey Salonu

okeyegir
Manisa Okey Salonu sayfasına giren 1.897. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Manisa, Türkiye’nin en sıcak yerlerinden bir tanesi olarak bilinir. Yaz aylarında çok sıcak olur ve insanlar ne yapacaklarını şaşırırlar. Sıcaktan vakit geçmez ve bu yüzden herkes okey başına geçer. Manisa’da okey oynamanın bir farkı yoktur. Sadece sıcak olduğu için, daha eğenceli olur ve vakit geçer. Sıcakta soğuk içecekleriniz ile ve sigarasını içen olabilir veya bir şey atıştırarak okey oynayabilirsiniz. Manisa’da okey oynamak neden farklı olsun ki, sonuçta okey her yerde aynıdır, farklı olan hiçbir şey yok.

  Okey oynamak için dört kişi bulacaksınız ve okey mi oynamak istiyorsunuz ya da 101 okey mi oynayacaksınız, buna karar vermeniz lazım. İkisi farklıdır, fakat aynı okey takımı ile oynayabilirsiniz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense