Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Mardin Okey Salonu

okeyegir
Mardin Okey Salonu sayfasına giren 2.084. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  GÜNEYDOĞU BÖLGESİNİN EN CANLI OKEY SALONU MARDİN OKEY ODASI!
  Güneydoğu Anadolu bölgemizin en çok turist çeken ve birçok dinin birlikte yaşadığı tek yer olarak bilinen Mardin ilimiz, tam bir etnik coğrafyadır. Kürdü, Arap’ı, Süyanisi, Yezidisi, Hristiyan’ı ve Türk’ü daha belki de unuttuğumuz pek çok milletin bir arada yaşadığı özel bir şehirdir. Bu şehrin farklı mozaikteki insanları asırlardır bir arada barış içinde yaşamayı başarmış insanlardır.  Şimdi bu coğrafyanın farklı etnik yapısında olan güzel insanları için sanal dünyanın içinde kendilerine ait bir ortam sunuyoruz.

  Mardin okey oyunu salonu ile bu farklı coğrafyanın birbirinden farklı insanları, sanal dünyanın içinde de bir arada olup, birlikte eğlenebilmenin keyfini süreceklerdir. Hep bir arada okey oynayıp, sonrasında da muhabbet edebilmenin tadını yaşayacaklardır.

  Mardin canlı okey salonu yönetim olarak da sadece Mardin insanından oluşan bir salondur. Mardinliler bu salonda istedikleri gibi kendi etnik kökenlerine göre, kendi dilleri ile konuşmakta özgürler. 24 saat boyunca kesintisiz olarak devam eden okey turnuvaları ile okey oynamanın keyfini buradan daha iyi hiçbir yerde çıkaramazsınız.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense