Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Mersin Okey Salonu

okeyegir
Mersin Okey Salonu sayfasına giren 3.515. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  AKDENİZ İNCİSİ MERSİN’DE OKEY KEYFİ BAMBAŞKA
  Mersin, Akdeniz’in incisi diye de bilinen, Akdeniz’in gözbebeği, güzel mi güzel bir şehirdir. Denizi bulunan şehirlerde yaşayan insanlar, her nedense daha bir samimi, daha sıcakkanlı olarak nitelendirilir. Denize kıyısı bulunan diğer şehirlerde de olduğu gibi, Mersin’in kendisi gibi, insanları da son derece sıcaktır. İşte bu noktada Mersin okey oyunu salonları, bu samimi ve sıcakkanlı insanlar ile biraraya gelip, kaynaşabilmeniz ve okey oynamanız için kurulmuştur.

  Mersin okey odaları‘na giriş yaptıktan sonra, bulunan masalara oyuncu ya da seyirci olarak katılarak, ya da sistemin genel sohbeti açıksa sohbete katılarak Mersinli vatandaşlarımızla keyifli sohbetler ve güzel bir oyun oynayarak zaman geçirebilirsiniz. Mersin okey odalarında, Akdeniz, Bozyazı, Anamur, Tarsus, Aydıncık, Silifke, Yenişehir, Gül Pınar (Gülnar), Mezitli, Çamlıyayla, Mut, Erdemli ve Toroslar gibi 13 ilçe barındıran Mersin şehrinin vatandaşlarıyla, Mersin’de yaşayan başka memleketli insanlarla, ya da Mersin’i seven, Mersinliler ile kaynaşmak isteyen insanlarla biraraya gelebilirsiniz.

  İllere göre kategorize edilen okey odalarında, daha samimi ve sağlam dostluklar kurulabiliyor. Mersin okey odaları‘na katılın; sağlam dostluklara temel atın…

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense