Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Misafir Oyuncu Okey Oyun Salonu

okeyegir
Misafir Oyuncu Okey Oyun Salonu sayfasına giren 18.782. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Misafir oldum girdim Okeye, Şamata Harika Misafir salonunda Misolarla Okey oynamanın Keyfi bambaşka… Hey sen.. evet evet sana diyorum baksana buraya hala bir kayıt yaptırmadıysan odalarımıza misafir olarak gelerek bizleri en büyük şerefe laik görüyorsan sende bizden biri olmak için sadece dakikalarla savaşıyorsundur.

  Misafir Oyuncu olmak kadar güzel birşey yok aslında misafir geldin misafir gidiceksin demeyi çok isterdim ama 1 gelirsin 2 gelirsin 3 ten sonra misafirlikten çıkarsın misafir oyuncu okey salonunda okey oynamaya başladığın andan itibaren sadece misafir değil bir kayıtlı rumuzun olucak neden mi ? burada okey oynamaktan aşırı derecede zevk alıcaksın çünkü bedava ve sınırsız ücretsiz üyeliksiz misafir oyuncu en yüksek puanını topla sana en güzel hediyeleri verelim bunun için okey oynaman yeterli olucaktır.

  Bizde Misafir Baş Tacıdır.Gelin Sizde Misafirimiz olun.Boş vakitlerinizi, Tatil günlerinizi Bizimle Değerlendirin. Sağlıklı ve Huzur dolu bir ortamda Misafirliğin tadını sizde yaşayın.

  Aparatimiz;müziğimiz olsun Ara yemeğimiz;Arkadaşlık Ana yemek ise Okey oyunu olsun Misafir Ağırlamak bizim Misafirliğe gelirkende Sevdiklerinizi getirmekde Sizin işiniz olsun.Misafir salonumuza Tüm Misafirlerinizi Bekleriz. Haydi Okey Salonlarına Girelim ve Tadını Çıkaralım Ne Dersin ?

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense