Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Murat Boz’un Hayatı
Murat Boz’un Hayatı

Türkiyenin ünlü sanatçılarından önde gelen isimlerden birisi ve tüm kızların hayranı olduğu sanatçımız Murat boz konusunda sizlere bazı konularda bilgi verelim.

Murat Boz Zonguldak Karadeniz Ereğli 1980 doğumludur, Mesleği mankenlik ve pop sanatcısıdır.

2006 yılından buyana piyasaya bir çok jingle ve albüm çıkartmış  olmakta yapmış olduğu tüm albümlerde şimdiye kadar fazlasıyla başarılı olmuştur.

Murat Boz 2006 yılında “Aşkı Bulumam ben” Adlı çıkartmış olduğu albümle tüm müzik kanalları, internet aleminde en çok dinlenen albümlerin arasında yer almayı başaraktan büyük bir başarıya el atmıştır.

Murat boz 2006 yılından buyana çıkartmış olduğu Albüm listesi ;

– Aşkı Bulamam Ben

– Maximum

– Uçurum

– Şans

– Hayat Sana Güzel

Hayat Öpücüğü

– Dance Mix

– Vazgeçmem

Murat boz Aynı zamanda Tarkan, Shakira,  Burcu Güneş, Nilüfer, Zeynep Dizdar, Nazan Öncel, Hande yener gibi bir çok büyük isimle albüm ve sahne performans çalışması yapmıştır.

Aynı zamanda Murat boz şimdiye kadar Yedigün,  Paraf card(Parafla Hayat Benden Taraf)  reklamlarında oynamıştır, ve son zamanların en çok tutulan çizgi film olan “Kahraman ikili” filminde ses canlandırması yapmıştır.

Ortalama 2yıldır Acun Ilıcalı tarafından sunulmuş olan Türkiye’nin en çok konuşulan yarışmalardan birisi olan “O Ses Türkiye” Programında ise juri olarak yer almaktadır.

İlk Senesinde Hadise, Hülya Avşar, Mustafa Sandalla birlikte juri olarak yer alan Murat Boz (Oğuz Berkay Fidan) ismiyle juriler arasında şampiyon oldu.

2. Senesinde Yine aynı isimlerle birlikte yarışan Murat Boz 2. sene’de  Mustafa Sandalın yarışmacısı Mustafa Bozkurt ile Murat Boz’un yarışmacısı Ayda Mosharraf’ın  arasında güclü bir rekabetin şampiyonu Mustafa Bozkurt olarak Jüriler arasında ise kazanan Mustafa Sandal olmuştur.

3. Senemizde ise jüriler arasında O Ses Türkiye’de Murat Boz  ve Hadise harici tüm jüriler değişti. 3. Senede ise O Ses Türkiye’de jüri koltuklarını dolduran isimler Murat Boz, Ebru Gündeş, Athena Grubun’dan Gökhan Özoğuz ve Hadise oldu. Şampiyonluğu ise Gökhan’ın takımından Zonguldaklı Hasan doğru kazandı.

Murat Boz hayranları için  Facebook üzerinden Resmi Murat Boz Fan club sayfalarına katılabilirsiniz.

Sizlere faydalı bilgiler verebildiysek ne mutlu bizlere 🙂

BİLGİLER
tarafından 27 Nisan 2014 - 03:06 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 882 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: