Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Muş Okey Sitesi

okeyegir
Muş Okey Sitesi sayfasına giren 1.294. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  ANADOLU’DA OKEY OYUNUNU MUŞ’TA OYNAYIN
  Doğu Anadolu bölgemizin en küçük ili olan Muş ili, yerleşim olarak da oldukça küçüktür. Çok gelişmiş bir il olarak söyleyemeyeceğimiz Muş ilinde insanların özel olarak ilgilenecekleri bir eğlence alanı bulmaları oldukça zordur. Çünkü henüz tam olarak o potansiyele ulaşmış bir ilimiz değildir. Bizde bunu düşünerekten yöre insanının da vakit geçirebilmesi adına Muş okey oyna salonlarını halkımıza armağan etmiş bulunmaktayız.

  Bu salonlarda görev alan kişilerden, oyunculara kadar herkes Muş insanından seçilmiştir. Muş insanının sanal dünya üzerinde yeni buluşma noktası olan Muş online okey salonları, şimdiden tam doluluk seviyesine gelmiştir. Okey oynamak isteyip de nerde oynayacağınızı bilmiyorsanız, yabancı ortamlarda rahatsızlık duyuyorsanız Muş okey salonu ile bu problemlerinizin hepsine bir son verilecektir. İstediğiniz gibi okey oynarken, aynı zaman da sabahlara kadar süren eşsiz sohbetinde hazzına varacaksınız. 24 saat aralıksız olarak okey oynanan ve insanların büyük saygı içinde birbirine davrandığı okey salonlarımız da aynı şekilde 24 saat boyunca görevli yönetici arkadaşlarımız da bulunmaktadır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense