Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Nevşehir Okey Salonu

okeyegir
Nevşehir Okey Salonu sayfasına giren 1.614. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  ÜYE OLMADAN KEYİFLE NEVŞEHİR OKEY ODALARINDA OKEY OYNA.
  İç Anadolu Bölgemizin Peri bacaları ile ünlü güzel şehri Nevşehir, Kapadokya yöresi ile de çok ünlü bir turizm noktasıdır. Yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği bir şehrimizdir. Bu güzel şehrimizin, güzel insanları için açmış bulunduğumuz okey salonumuz da istedikleri gibi zaman geçirmek ve eğlenmek ellerindedir.

  Nevşehir online okey salonu, yöre insanı için açılmış olan ve sadece bu yörenin insanlarının okey oynaması, okey oynarken de muhabbet edebilmesi için tasarlanmıştır. Sitemizde 24 saat boyunca sınırsız okey turnuvaları düzenlenmektedir. Okey oyunu hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi site yetkililerimize yöneltebilirsiniz. Site yetkilileri de 24 saat online şekilde beklemektedirler. Ne zaman isterseniz yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

  Nevşehir okey oynama salonu ile çok uzakta olan ve uzun zamandır görüşemediğiniz yakınlarınızla da buluşma imkanı bulacaksınız. Bu salon Nevşehir insanının sanal dünya üzerinde ki buluşma noktası ve evi olmuştur. Siz halen daha salonumuza gelip, oyunlara eşlik etmediyseniz büyük bir kayıptasınız.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense