Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Niğde Okey

okeyegir
Niğde Okey sayfasına giren 1.484. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  24 SAAT KESİNTİSİZ OKEY OYUNU CANLI NİĞDE OKEY SALONUNDA!

  Okey oynamak gerek reel de olsun, gerekse sanalda olsun insanların çok büyük keyif aldığı bir eğlence aracıdır. Bugün okey oyununu reel de oynayan pek kimse kalmadı. Kahvehane kültürünün kapanması ile okey oyunu da reel dünyadan sanal dünyaya kaydı. Bizde bunu düşünerekten Niğde insanı için okey oynayabilecekleri onlara özel bir salon düzenledik.

  Niğde okey oyna salonu ile hem okey oynamak çok büyük bir keyif olacak hem de okey oynarken muhabbetin tadına varacaksınız. Sadece Niğde insanına özel olarak açmış olduğumuz okey salonumuz da uzun zamandır görmemiş olduğunuz Niğdeli dost ve akrabalarınızla karşılaşma şansınız çok yüksek.

  Niğde online okey salonu, 24 saat online olarak oynanan okey oyunu ile doyumsuz sohbet ortamıyla şimdiden Niğdelilerin akınına uğramış durumda. Gurbette olup da uzun zamandır memleketine gelemeyen Niğdeli vatandaşlarımız için de Niğde okey salonları hasret gidermek için büyük önem taşımaktadır. Siz halen daha Niğde okey salonumuza gelip okey oynamaya başlamadıysanız büyük bir kayıptasınız.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense