Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Öğrencilerimiz için Yaz Tatili Önerileri
Öğrencilerimiz için Yaz Tatili Önerileri

2013-2014 Öğrenim yılının tamamlasıyla bir öğrenim yılını daha geride bırakmış bulunuyoruz,  Yaz tatilinde neler yapılır, Yaz tatili ne zaman sona eriyor..

 

Öncelikle herkezin merak etmiş olduğu bir konuda bilgi verelim okulların kapanmasıyla birlikte tatilin ne kadar süreceğini ve okulların ne zaman tekrar açılacağı konusunda arayışlar hemen başladı diyebiliriz.

Öğrencilerin yaz Tatili 13 Haziran’da başlamış ve 15 Eylül’e kadar devam edecektir yani toplamda öğrencilerimiz 94 Günlük yaz tatilini dinlenerek geçirmiş olacaklar.

Peki Öğrencilerimiz bu Yaz tatilinde neler yapabilir ?

  •  – Her anne ve babanın söylemiş olduğu gibi ve biraz klasik olabilir ama olması gereken birşey yaz tatilini hiç bir zaman boş geçirmemelisiniz. Kitap ve romanlar okuyabilirsiniz bu sizlere okumanızı geliştirmesi ve yeni kelimeler tanımanız için en faydalı yöntemlerden birisi ayrıca kitap okudukça konuşmalarınızda da düzelmeler farkedeceksiniz.
  •  – Okul zamanı geç saatlere kadar TV izlemek ve Bilgisayar başında durmak oldukça zararlı bizce okula geç kalınıyor vb gibi durumlar oluyor yalnız şuan tatil olmuş olduğu için sevmiş olduğunuz dizileri filmleri izleyebilir, Bilgisayar başında yararlı bilgiler araştırması yapabilirsiniz.
  • – Aileniz ile güzel bir tatile çıkabilirsiniz, Çoğu aile bunu yapmakta anne ve babanız boş veya yıllık izinlerini aldılar ise güzel bir tatil bölgesine giderek eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz, Hatta bildiğimiz kadarıyla çoğu veliler bunu yaptılar geçen Atatürk hava limani yeni bir rekora daha imza atmıştı. Ortalama gün içerisinde toplam 1200 civarinda uçak iniş ve kalkışı olmuştu.
  • – Okul arkadaşlarınıza toplanarak bir cafe veya pastane gibi ortamlara gidebilirsiniz, onlardan ayrı geçirdiğiniz zamanlarda yaptıklarınızı anlatabilirsiniz.
  • – Arkadaş çevrenizle, Ailenizle Spor aktivitelerine katabilirsiniz, Bilardo, Bowling, Masa tenisi, Play Station, Futbol vb gibi oyunlar oynayabilirsiniz.
  • – Kafanızı dinlemek ve bir öğrenim yılının daha yorgunluğunu sessiz sakin bir yerde atmak istiyorsanız, Bizce tam size göre olan doğa havasıdır. Yemyeşil bir doğada güzel bir piknik keyfide yapabilirsiniz ve uzanarak kafanızı dinleyebilir yorgunluğunuzu atabilirsiniz.
  • Biraz şehirden uzak durmak istiyor iseniz yakınlarınızın ve sevdiklerinizin yanına gidebilirsiniz, Onlarla birlikte güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Şimdilik aklımıza gelenler bu kadar, Sizlerde bizlere tatil önerilerinizi aşağıda yer alan Yorum yapın kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

BİLGİLER
tarafından 16 Haziran 2014 - 20:54 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 865 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: