Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Okey için Android ve Cep Telefon Uygulaması
Okey için Android ve Cep Telefon Uygulaması

Saygı değer kullanıcılarımız ; Sizlerden gelen istekler üzerine Akıllı cep telefonlarında okeyimizin çalışıp, çalışmadığını test ettik, Eğer bir akıllı telefon kullanıcısı iseniz Java yüklü ise telefonunuza okey sitemize giriş yaparaktan okey oynayabilirsiniz.

Android  işlemcili ve Samsung telefonlar üzerinde yapmış olduğumuz test oldukca başarılı olmuştur, Facebook okey haricinde Artık cep telefonlarınızdanda sitemize giriş yaparak tan okey oynayabilirsiniz.

Okey4.ORG En güzel ve en kaliteli okey sitelerinden birisi bunu asla unutmayınız. Bizler her zaman için kullanıcılarımızı ön planda tutmaktayız, Sizlerin rahatlığı ve konforu bizim için oldukça önemli olmanın yanı sıra sizin herhangi bir sorun yaşamadan okeye girebilmeniz için her zaman teknisyen arkadaşlarımız ellerinden gelen özeni göstermektedirler.

Android işlemcili telefon kullandığınızı var sayalım Eğer telefonunuz üzerinde java yüklü değil ise okeye gireme yebilirsiniz. Çünkü Okey4.Org Sitesinin okeyinin alt yapısı java ile çalışmaktadır. Bu yüzden telefonunuzda java yüklü olup olmadığını test etmelisiniz.

Yapmış olduğumuz bazı kontroller üzerine Okey4.ORG sitemizin kullanıcılarının %20’lik oranı cep telefonuyla giriş yapmaktadır.

Bunlardan Bazıları ise;

Iphone 5, Iphone 4, Iphone 3 sürümleri ve Samsung Galaxy, Samsung mini modelleriyle giriş yapılmış olduğunu görmekteyiz. Kullanıcılarımızın büyük bir ağırlığı ise, Ankara, istanbul, izmir, Afyon, Adana, Bolu, Antalya, Muğla, Sakarya illerinden olduğunu görüntülemekteyiz.

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 28 Nisan 2014 - 18:54 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 5.743 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: