Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Okullar Ne Zaman Tatil Oluyor?
Okullar Ne Zaman Tatil Oluyor?

Okullar Ne zaman tatil olacak? Yaz tatili ne zaman başlıyor, Okul Karne günü hangi gün hepsi hakkında detaylı bilgiyi sitemizden verelim.

2013-2014 Yaz tatili  13 Haziran 2014 Cuma günü olacaktır. Son ders zili cuma günü çalacak ve öğrencilere karneleri verilecektir.

Tüm anne babalar kısacası velilerin ve öğrencilerin sabırsızlıkla bekleyişi 13 Haziran 2014 Cuma günü son bulacaktır, Öğrenciler rahat bir nefes alacaklar bu sayede sınavlar, derslere bir süre ara verilmiş olacak ve 3 aylık bir yaz tatili geçirecekler. Veliler ise sabırsızlıkla bekledikleri çocuklarının karnelerini bazıları birlikte alacaklar, Bazıları işleri dolasıyla ancak kendileri eve geldiği zaman görecekler.

Veliler Karneleri Gördüklerinde ne yapmalı ?

Her şey den ve başarıdan önce kesinlikle çocuğunuzun kalbini kıracak davranışlardan kesinlikle uzun durmalısınız, Karnesi iyi olabilir veya başarılı olamamış olabilir bu durumda her zaman çocuğunuza sevgi ve şevket göstermelisiniz.

Karne Hediyesi Olarak Neler Alınabilir ?

1 – Eğer çocuğunuz yetişkin biri ise kendisinin ihtiyacı söz konusu ise bir cep telefonu alabilir veya kullanmış olduğu telefonu değiştirebilirsiniz.

2 – Parfüm alınabilir, Güzel bir hediye olabilir.

3 – Eğer çocuğunuz müzik den hoşlanıyorsa kendisine bir gitar alabilirsiniz, Eğer bu konuda bilgisiz ise önündeki 3ay boyunca boşluğu olacaktır bir gitar kursuna yazdırarak ders almasını sağlayabilirsiniz.

4 – Orta okul seviyesindeki öğrencilerimiz için Bisiklet alabilirsiniz.

5 – Kendisine güzel ve kullanışlı bir tablet veya bilgisayar alabilirsiniz. dersleri çalışabilmesi için uygun bir hediye olacağını düşünüyoruz.

6 – Kendisine bir oyun cd si alabilirsiniz, uzun süredir derslerden başını kaldıramayan öğrencilerimiz için renkli bir tatil geçirmesini sağlayabilirsiniz.

7 – İlk okul öğrencilerimiz için kendilerine bir masal kitabı alabilirsiniz tatilde oldukça iyi gelecektir. Orta okul ve lise ve daha üstü öğrencilerimiz için Roman veya hikaye kitapları alarak, Okumasını dahada geliştirmesini sağlayabilirsiniz.

8 – Eğer Fanatik bir traftar ise çocuğunuz tutmuş olduğu takıma bir maç bileti alabilirsiniz oldukça kendisini mutlu edicek bir hediye olabilirsiniz.

Kısaca yukarıda hediyeler için bazı örnekler verdik, umarım sizlere yararlı olabilmişizdir.

Şimdiden tüm öğrencilerimize iyi tatiller dileriz.

 

 

BİLGİLER
tarafından 20 Mayıs 2014 - 23:35 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.079 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: