Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Online Okey Keyfi

okeyegir
Online Okey Keyfi sayfasına giren 1.716. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Yorgun geçirdiğiniz günün stresini atmak istemez misiniz? Teknoloji her gün gelişmektedir, bilgisayar hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. İş hayatımız da sık sık kullandığımız elektronik cihazların stresinizi alabileceğini düşündünüz mü hiç? Sizin için geliştirdiğimiz okey4.org sitemizi ziyaret etmenizi ve okey keyfini denemenizi isteriz.

  Sizler için uzmanlarımız tarafından son derece özenle geliştirilen okey sistemimiz artık daha eğlenceli hale gelmiştir. Kullanıcılarının takdirini ve beğenisini kazanan okey4.org sizlere yeni tasarımı ile en verimli derecede keyif alabileceğiniz hale getirilmiştir.

  Okey oynamak için 4 kişiyi aramaya gerek kalmıyor. Kolaylıkla istediğiniz her dakika online okey sitemizde rakip ve eşlerinizi bulabiliyorsunuz. Dilerseniz çok uzaktaki ailenizle ve arkadaşlarınızla dahi oda oluşturarak okey oynayıp sohbet edebiliyor ve keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Okey çok uzun zamandır hayatımızda varlığını sürdüren, zaman zaman sıkıldığımızda zaman zaman keyifli dakikalar geçirmek istediğimizde tercih ettiğimiz bir oyundur.

  Çok eski zamanlarda ilk olarak Çin de bulunan ve gün geçtikçe geliştirilerek keyifle oynanan bu oyun, neredeyse tüm dünyada ilgi uyandırmış ve yaygınlaşmıştır. Online okey sitemizde okey oynarken de göreceğiniz üzere her milletten kitleye sahiptir.

  Oynaması son derece kolay olan ve eğlenceli bir oyun olan çok az sayıda oyun bulunmaktadır. Herkesin sıkıldığında ve güzel vakit geçirmek istediğinde arama motorlarında en çok aranan oyunlar arasında başı çekmektedir.Yıllardır bilinen ve en çok tercih edilen bu oyun size günümüzde okey4.org sayesinde kaliteyle sunulmaktadır.

  Okey4.org tam olarak kullanıcılarının memnuniyeti kazanmak ve isteklerini karşılayabilmek için sizin gözünüzle bakılarak tasarlanmıştır. Şimdi sitemizi tercih ederek popüler oyunlar arasında birinci olan oyunumuzu seviyeli sohbetle birleştirerek, daha eğlenceli ve keyifli oynayın. Emin olabilirsiniz ki sitemizde okey oynadıktan sonra, mutlu olacaksınız ve sürekli sitemizde okey oynamak isteyeceksiniz. Kaliteli keyifli ve seviyeli okey oyna.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense