Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Ordu Okey Salonu

okeyegir
Ordu Okey Salonu sayfasına giren 1.758. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  SANAL OKEY SİTESİ OKEY4.ORG’DA ORDU OKEY SALONUNA BAĞLAN.
  Karadeniz bölgemizin en küçük ili olmasına karşılık, doğa harikası olan ve insanlarının sevecenliği, konukseverliği ile yöreye gelen misafirleri kendine hayran bırakan Ordu. Bu güzel ilimizin insanlarının kendine zaman ayırması ve eğlenmesi için sitemiz bünyesinde Ordululara özel bir okey salonu açmış bulunmaktayız.

  Ordu okey oyna salonu ile istediğiniz zaman sanal ortamda okeye katılabileceksiniz. Sanalda okey oynamak çok büyük bir keyiftir. Çünkü sanal ortamda insanlar masa kurma problemi yaşamazlar. Masalar her zaman doludur. Ayrıca sabahlara kadar süren turnuvalar sayesinde okey oynamak çok büyük keyif olmaktadır.

  Ordu canlı okey salonu ile uzakta olan ve uzun zamandır göremediğiniz yakınlarınızı görmek, konuşma ve hatta okey oynama şansına sahip olacaksınız. Ordu okey salonumuz, Ordu insanının sanal dünya üzerinde ki yeni buluşma noktasıdır. 24 saat boyunca hiç aralık vermeden devam eden okey turnuvaları ve bunun yanında aynı şekilde sabahlara kadar süren sohbet, muhabbet. Ordu insanının sanal dünya üzerinde ki yeni eğlence alanına tüm Ordulular davetlidir.

   

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense