Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

OSMANİYE DE OKEY OYNA

okeyegir
OSMANİYE DE OKEY OYNA sayfasına giren 1.087. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Akdeniz bölgemizin sessiz, sakin ve şirin illerinden bir tanesidir Osmaniye ilimiz. Akdeniz insanının sıcaklığı ve misafirperverliğini çok iyi şekilde taşıyan insanların olduğu bu güzel Anadolu kentimiz de halkın en önemli geçim kaynağı küçük esnafçılık, organize sanayi ve tarımdır. Akdeniz bölgesinde ki diğer şehirlere nazaran daha küçük bir yapıya sahip olan Osmaniye ilinde tarım olarak yerfıstığı, buğday, soya, mısır ve pamuk üretimi yapılmaktadır.  Bereketli Çukurova topraklarında bulunan bir şehrimizdir.

  Akdeniz kültürünün insanı sıcak kanlı ve dost canlısıdır. Osmaniye ilimizde yaşayan yerli halkta tüm sıcak kanlılığını misafirlerine sergileyen bir yapıya sahiptir. Bu sıcak kanlı insanların artık sanal dünya üzerinden kendilerine ait ve eğlenebilecekleri bir okey salonları bulunmaktadır. Osmaniye Canlı Okey salonu ile Osmaniyeli vatandaşlarımızın sanal dünya da bir arada olabilecekleri bir ortam oluşturduk. Hem buluşup sohbet edebilecekleri hem de Osmaniye online okey oyna ile oyun oynayıp, eğlenebilecekleri bir ortam artık Osmaniyelilerin hizmetindedir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense