Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Özcan Deniz’in Teklifini Çağatay Ulusoy Reddetti
Özcan Deniz’in Teklifini Çağatay Ulusoy Reddetti

özcan deniz çağatayulusoy
Fox tv de severek izlenen cuma akşamının Karagül dizisi oyuncusu Özcan Deniz yine cuma akşamının severek izlenen dizisi Medcezir’in başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy’a senaryosu kendine ait olan ve yine yönetmen koltuğunda kendisi olacağı yaz aylarında çekimlerine başlamayı planladığı filmi için teklif götürdü.

En son filmi olan Su ve Ateş filmine nazaran ilk plan da kadın oyuncuya dikkat eden Özcan Deniz bu filmi için öncelik erkek oyuncu arayışı içine girdi.

Özcan Deniz büyük bir hayran kitlesi olan genç kızların sevgilisi haline gelen son zamanların genellikle en çok sevilen erkek oyuncusu Çağatay Ulusoy’a  götürdüğü teklif sonucun da Çağatay Ulusoy‘dan aldığı cevap üzerine şok oldu.

Çağatay Ulusoy, Özcan Deniz’e bu film teklifi üzerine “Tatile çıkacağım, bu yaz film çekmeyi düşünmüyorum.” cevabını verdi ve Özcan Deniz’in teklifini geri çevirdi.

Özcan Deniz filmi için teklif götürdüğü Çağatay Ulusoy’un bu cevabına ve teklifini geri çevirmesine bozulan ve sinirlenen Özcan Deniz etrafındaki insanlara “Pişman oldum; keşke ona hiç teklif götürmeseydim” diye tepkisini belirtmiş.

Çağatay Ulusoy Medcezir dizisinde birlikte başrol paylaştığı sevgilisi güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile Star tv de yayınlanan ve izleyicilerin severek izlediği dizi Medcezir’in çekimleri bitince beraber yurt dışına gitmeyi planladıklarını söylemişti.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya yurt dışın da oyunculuk eğitimi alıp hem de yorucu geçen günlerinin acısını çıkarmak için tatil yapayı planlıyorlar.

 

 

BİLGİLER
tarafından 18 Mayıs 2014 - 23:16 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.753 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: