Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Rize Okey Salonu

okeyegir
Rize Okey Salonu sayfasına giren 2.199. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  ÇAY KEYFİYLE EN GÜZEL OKEY OYUNUNU RİZE’DE OYNA

  Doğu Karadeniz bölümümüzün çayı ünlü şehri hangisidir desem, herkes Rize olduğunu tahmin eder. Rize ilimiz güzel çayı ve bu çayın yanında sıcakkanlılıkları tüm ülkeye mal olmuş yöre insanı ile bambaşka bir şehirdir. Fıkralara bile konu olan bu esprili ve sıcakkanlı insanların bir arada olup daha iyi eğlene bilmeleri adına sitemiz bünyesinde, sadece Rizelilere özel bir salon açmış bulunmaktayız.

  Rize online okey salonu ile istediğiniz zaman okey oynamanın keyfine varabileceksiniz. Uzun yaz günlerinde çay almaktan mı yoldunuz? Ya da biraz olsun kafanızı dağıtmak mı istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken tek şey Rize canlı okey salonlarına gelmek ve burada her şeyi unutmak. Emin olun ki oyunun temposuna kendinizi kaptırdığınız zaman aklınıza ne sorun gelecektir nede sıkıntı. Rize salonlarına adım atar atmaz bir sürü hemşerinizin sizi orda beklediğini göreceksiniz. Eskinin kahvehane kültürü olan tanıdık insanların bir arada muhabbet ederek okey oynaması Rize okey salonlarında artık sizler için de mümkün olan bir ortamdır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense