Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Sakarya Okey Salonu

okeyegir
Sakarya Okey Salonu sayfasına giren 2.960. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  CANLI OKEY OYUNUNU HİÇ SAKARYA OKEY SALONUNDA DENEMİŞ MİYDİNİZ?

  Marmara ilimizin, Karadeniz kıyı şeridine kalan ve çok güzel bir gelişme kayıt eden Sakarya ilimiz son yıllar da tam bir sanayi kenti olmuştur. Şehir son derece hareketli ve kalabalıktır. Şehrin kalabalığından ve koşuşturmasından bunalmış olabilirsiniz. Nerde, nasıl kafanızı dağıtabileceğinizi de bilmiyor olabilirsiniz. Sizin gibi dinlenmeye ve eğlenmeye ihtiyacı olan Sakaryalı hemşerilerimiz için Sakarya online okey salonumuzu açmış bulunmaktayız.

  Sakarya okey sitesi ile istediğiniz zaman okey oyuna dahil olabilirsiniz. Reel de olduğu gibi 4 kişi bekle ki masa dolsun muhabbeti olmayan, sürekli masaları dolu olan bir sistemin içindesiniz. Rakibiniz olan insanlar ise sizin kendi yörenizin insanları olduğu için çok kısa sürede muhabbet ortamı kurulacaktır ve hiç sıkılmadan okey oynamanın hazzına varacaksınız. Sakarya okey salonu ile uzun zamandır birbirini göremeyen Sakaryalı hemşerilerimiz bir araya gelme ve tekrardan karşılaşma şansına sahip olabileceklerdir. Sakarya okey sitelerinde sabahlara kadar süren doyumsuz bir okey oyunu ve bunun yanında sıcak bir muhabbet ortamı sizleri beklemektedir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense