Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Samsun’da Okey Zamanı!

okeyegir
Samsun’da Okey Zamanı! sayfasına giren 1.730. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  OKEYDE SAMSUN ODASI ZAMANI

  Evet okeye yeni bir anlayış geldiği şu dönemlerde. Okey oynanan sitelerde aşırı bir rekabet başlamış durumda. İnsanlar işlerini bitirir bitirmez direk bu okey odalarına girip kaldıkları yerden devam etmeye özen gösteriyorlar. Samsun’da Okey Zamanı diyerek bu odayı seçebilirsiniz. Tabi ki bu odayı seçmenizde ki nedenler arasında Karadenizli olma ihtimaliniz olabilir.

  Her odada olduğu gibi burada da okey oynarken insanlar birbirleriyle çok anlayışlı şekilde oyun oynamaya özen gösteriyor. Bu anlayış sayesinde genellikle kişiler bu odayı daha çok tercih ediyor. Özellikle Karadenizli olup da bu odayı ziyaret edenlerin sayısı ciddi anlamda artış gösteriyor. Bunun nedeni ise okey oynarken konuşulan muhabbetlerin ortak olması veya memleket özlemi sayesinde insanların daha iyi iletişim kurması olabilir. Çünkü insanlar hem eğlenirken hem de çok güzel dostluklar kurma şansını kazanıyor. Samsun okey sitesi diyerek gerçekten okey oynarken sıkılmayacağınız bir okey odasına dahil olmuş olabilirsiniz. Her gün okey oynama zamanını iple çekmeye başlayacaksınız.

  Son olarak şuna değinmek isterim, Samsun okey oyna grubunda ki insanlar öyle güzel bir ortam kurmuşlar ki herkes kazansa da kaybetse de her şekilde konuşmalarına ve birbirleriyle olan arkadaşlık aşamalarına özen gösteriyorlar. Kimse saygısız değil ve bu yüzden oyun oynarken her zaman rahatça hareket edebileceğiniz bir alan bulmanız mümkün.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense