Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Sıla Gençoğlu Hayatı
Sıla Gençoğlu Hayatı

Başarılı ve güzel bi sanatçı olan Sıla Gençoğlu 33 yaşındadır. Daha çok pop ve elektronik tarzda müzik yapan Sıla Gençoğlu aynı zaman da yazdığı besteleri ile sevenlerinin gönlün de taht kurmuştur.Aynı zaman da Denizli doğumlu olan Sıla Gençoğlu kısa zaman da çok geniş bir kitle de hayran kitlesi artan başarılı bir şarkıcıdır.

2007 yılından günümüze kadar daha popüler olan Sıla Gençoğlu Sony Müzik yapımcılığın da etkinliğini sürdürmektedir.2007 yılında Sıla Albümünü çıkartan güzel şarkıcı, 2009 yılında İmza,2010 yılında Konuşmadığımız Şeyler Var,2012 yılında Joker ve Vaveyle ve bu sene 2014 yılında çıkardığı son albümü Yeni Ay çıkardığı albümlerdir.

Bir çok dalda ödül alan Sıla Gençoğlu bir çok dalda aday gösterildiği çoğu ödülü de kazanmıştır.

Sılanın yazdığı şarkı sözleri bir çok sanatçı tarafından albümlerin de yer almıştır.Sıla Gençoğlu ilk olarak Atv ekranların da yayınlanan Sıla Dizisinin müziğini Sezen Aksu ile beraber bestelemiş ve hayranları onun sesini ilk orada fark ettiler.

Yaptığı çoğu şarkı top 10 top 20 listelerinden kaç hafta ilk sıralardan düşmüyor.

Sıla Gençoğlu aslında başarılı ve güzel bir sanatçı olmasına rağmen daha çok bayan hayranları olduğu biliniyor.Bu da Sıla Gençoğlu sempatik, içten, doğal tavırlarının bir mükafatı olsa gerek diye düşünüyoruz.

Kenan Doğulu’nun yanında bir süre vokallik yapan Sıla Gençoğlu Kenan Doğulu’dan çok şey öğrendiğini onun yanında çalıştığı sürece şarkıcılığa dair bir çok gözlem yaptığını söylemekte.

Sempatik, eğlenceli, her zaman gülen yüzü, o kendine has tavrı ile hayranlarının gönlün de yer tutan Sıla Gençoğlu geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Sıla Gençoğlu Fotoğrafları

sıla2 sıla3 sıla4 sıla5 sıla6 sıla7 sıla8 sıla10 sıla 11

 

BİLGİLER
tarafından 10 Mayıs 2014 - 15:57 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 4.391 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: