Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Sinop Okey Salonu

okeyegir
Sinop Okey Salonu sayfasına giren 1.722. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  OKEY ALEMCİLERİ SİNOP OKEY SALONUNDA!

  Orta Karadeniz de yer alan ve küçük illerimizden bir tanesi olan Sinop ilimiz, doğal güzellikleri ile göz doldurmaktadır. Bu güzel ilimizin yeşille bütünleşen bir coğrafyası ve bu güzel coğrafyanın çok sıcak insanları bulunmaktadır. Ülkemizin en kuzeyinde bulunan Sinop ilinin insanları son derece sıcakkanlı ve güler yüzlüdürler. Bu güzel insanların şehir bünyesinde yapabilecekleri çok fazla aktivite bulunmadığı için onlara sitemiz bünyesinde Sinop Canlı Okey salonu açarak armağan ettik.

  Sinop ilimizin insanları bu güzel salon sayesinde istedikleri zaman okey oynamanın hazzını yaşayacaklar. Reel dünya da kahvehane kültürü ortadan kalktığından bu yana okey oynayacak oyuncu bulmak oldukça büyük bir sıkıntı olmaktaydı. Özelliklede bir okey için 4 kişinin lazım olduğu göz önüne alınırsa. Oysa şimdi Sinop okey salonu ile 24 saat boyunca okey oynayacak oyuncu bulmanız çok kolay. Hatta gecenin bir yarısında ya da sabahın köründe okey salonuna girip, hem okey oynayıp hem de sohbet etmenin tadına varabileceksiniz. Sinop okey salonumuza tüm Sinoplular davetlimizdir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense