Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Şırnak Okey Oyunu

okeyegir
Şırnak Okey Oyunu sayfasına giren 1.961. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  ŞIRNAK’DA BEDAVA OKEY OYUNU OYNA

  Güney Doğu Anadolu bölgemizin terör yüzünden bir türlü gelişme kayıt edemeyen, küçük ve şirin ilidir Şırnak. Terör sorunu bir türlü çözülemeyen bu güzel ilimizde insanların sokaklara çıkıp sosyal aktivitelerin içinde olması maalesef ki pek mümkün olmamaktadır. Onların bu eksikliklerini kapatmak ve stresli gündelik yaşantılarından uzaklaştırmak adına Şırnak Canlı Okey Salonu açmış bulunmaktayız.

  Gündelik hayatın içinde belki de Şırnak da yapmaları çokta mümkün olmayan eğlence anlayışlarını değiştirmek ve güzel zamanlar geçirmek için açmış olduğumuz oyun salonumuza tüm Şırnaklı hemşerilerimiz davetlidir.
  Şırnak Online Okey salonu ile 24 saat boyunca canlı okey oynama imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca uzun zamandır gurbette olan ve memleketine gelemeyen yakınlarınızla da burada karşılaşma, buluşma imkanına sahip olacaksınız. İnsanların bir arada olmak ve birlikte zaman geçirmek en doğal haklarıdır. Bu haklarını sanal dünya üzerinden Şırnak insanı kendi okey salonlarında yaşamaktadır. Sitemiz bünyesinde yer alan Şırnak okey salonun da görev alan tüm yöneticilerimiz de yine yöre insanının içinden seçilmektedir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense