Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Sitene Online Sayaç Ekle
Sitene Online Sayaç Ekle

Sitene ücretsiz olarak online sayaç ekleyin, online sayaç hizmeti veren siteler, sitendeki ziyaretçi sayısını anlık görüntülemek sizin elinizde..

Değerli Web site sahibleri sitenize günlük kaç kişinin girmiş olduğunu, Hangi aramalardan sitenize geldiğini, Hangi arama motoru, Hangi ülke, Hangi siteden gelmişler hepsini öğrenmek çok kolay ve buda sizin elinizdedir.

Sayaç hizmeti veren sitelerden biraz bahsedelim.

1 – En çok tercih edilen ve Kullanılan Google  kuruluşuna ait olan Google Analytics kodudur, Sitenizdeki online ziyaretçi ve  Arama trafiğini görüntüleyebilir ve genel toplam’da ziyaretçilerin sitenizde ne kadar süre kaldıklarını vb tüm detayları görebilirsiniz.

1 – Google Analytics Sayaç Siteme Nasıl Ekleyebilirim ?

http://www.google.com/analytics/ Web sitesine öncelikle giriş yapınız ardından eğer bir google hesabınız var ise Oturum açın kısmından google bilgilerinizle oturum açınız eğer yok ise Bir hesap oluşturun kısmına tıklayarak öncelikle hesap oluşturma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleri tamamlanması sonrasında en üst kısımda Anasayfa Raporlama Özelleştirme ve Yönetici kısmı bulunmaktadır. Yönetici kısmına tıklayarak Mülk yazanın üstüne tıklayarak yeni Mülk oluştur diyerek web sitenize ait google analytics kodu alabilirsiniz.

2 – Sayyac.Com Sayaçı

Türkiyede en çok web sitelerinin tercih etmiş sayaçlardan bir tanesi eğer istemiş olduğunuz her şey basit olsun ve google den hangi aramalardan sitenize gelinmiş ve günlük ortalama tekil ve çoğul ziyaretçi takip etmek isterseniz bu sayaç tam size göredir.

http://www.sayyac.com adresine giriş yaparak hesap oluştur kısmına tıklayınız, Ardından web site ve gerekli bilgilerinizi girmeniz durumunda site adına ait sayaç hizmetiniz olmuş olacaktır.

Sayyac.Com 2 tür sayaç sistemi vermektedir.

1 – Normal sayaç Sitenize eklemiş olduğunuz durumda sitenizde görünür ve üstüne tıkladığınızda giren çıkan sayısı ve gelen aramalar vb her şey diğer şahıslar tarafından da görülebilir.

2 – Gizli Sayaç Sitenizde yine görünür yalnız eğer üstüne bir başka kullanıcı tıkladığında sayaç bilgilerinizi tekil çoğul hit vb hiç bir bilgi göremez sitenize ait ancak siz kendiniz sayyac.com kendi web sitesine girerek raporlamaları görebilirsiniz.

3 – Online Ziyaretçi Sayaçı

Sitenizde şuanda kaç kişi online olduğunu, Bügün ve toplam sitenize giren ziyaretçileri saymaya yarayan sayaçtır, Sitenize eklemiş olduğunuz anda sayaç saymaya başlar ve size anlık günlük ve toplam sayaç hizmeti verir.

Kayıt olmak ve kodu almak için http://www.webtemsilcisi.com adresine giriş yapabilirsiniz.

BİLGİLER
tarafından 20 Haziran 2014 - 22:43 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 4.672 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: