Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Sivas Okey Oyunu

okeyegir
Sivas Okey Oyunu sayfasına giren 2.315. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Türkiye’nin her yerinde biliyorsunuz ki en çok sevilen masa oyunlarından bir tanesi, okey olmaktadır, hatta aynı zamanda 101 okey adında da bir oyun vardır. Sivas, Türkiye’nin kangal kenti olmaktadır ve aynı zamanda, Kangal adı verilmiş bir ilçesi de vardır. Sivas, kültür ve tarih açısından çok zengin bir yer olup aynı zamanda kahvehanelerin ve birçok çay bahçelerinin bulunduğu bir şehirdir.

  Bu tür yerlerde genel olarak okey ve benzeri oyunlar oynanmaktadır. Okey dört kişilik bir oyun olup eğlenceli de bir oyundur ve başladığınız zaman, çekirdek gibidir, bırakamazsınız. Okey her yerde aynıdır, eğlenceli, çayınızı yudumlayarak oynayabileceğiniz güzel bir oyun. Herkese tavsiye edilir ve hızlı öğrenebilirsiniz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense