Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Survivor’da Ortalık Karıştı!
Survivor’da Ortalık Karıştı!

Survivor 38. Bölüm Tanıtımı, Survivor Turabi ve Akın Kavgası, Turabi ve Akın birbirine girdi hakkında tüm detaylar.

Geçmiş hafta neler yaşamıştık ?

Geçen hafta bir eleme söz konusuydu, Ünlüler takımında Seranay Bir oy, Tolga 2 Oy almıştı ünlüler takımından ve SMS oylamasına çıkartıldı, SMS oylaması sonucunda tolga’dan daha az oy alan Seranay  Aktaş Yarışmadan elendi ve ada’da hüzünlü bir an geçirildi diyebiliriz, Seranay’ın sms oylamasına çıkmasına 1 oy veren Merve bize göre  takımının daha güvenli ve daha iyi olması için elemede oyunu Seranay’a kullanmıştı.

Acun Medya tarafından sunulan Survivor yarışmasında yavaş yavaş sona yaklaşırken ortalık yine birbirine girdi! 31 Mayıs 2014 – Cumartesi günü 20.00’da Star TV’de Ekrana gelecek bölüm’de Turabi ile akın neredeyse birbirine giriyorlar!

Yarışmada her oyuncu zorlu anlar yaşıyor diyebiliriz, Sona yaklaşmak birde büyük ödüle az kalması herkes de stres ve sinire zaman zaman sahip olunabiliyor.

Survivor 38. Bölüm tanıtım bölümünde izlemiş olduğumuz gibi Akın ve Turabinin bir tartışma içerisinde olduğunu görüyoruz.

Peki bu neden kaynaklandı ?

Survivor her zaman değişik oyunları seven bir yarışma diyebiliriz, Geçen seneki oyunlar ile bu seneki oyunlar arasında farklarda olabiliyor zaman zaman konuya girelim, Turabi’nin oyun’da başarılı olamaması nedeniyle aralarında bir tartışma diyaloğu yaşandı.

Turabi ile Akın arasında geçen diyalog ;

Turabi ; Aşırt, Aşırt, Aşırt.

Akın ;  Burada nasıl aşırtayım Turabi ?

Turabi ; Bana bağırma, oyna lan

Akın ; Sende konuşma lan

diye konuşma benimle dedi. Daha sonrasında kendi aralarında bir tartışma başladığını görüyoruz.

Tartışmada diğer oyuncularda iki oyuncuyu ayırmakta güçlük yaşadıklarını görebiliyoruz, İnşallah aralarında herhangi bir tartışma büyümeden hallolur.

Bu durum karşısında Acun Ilıcalı’nın tepkisi ne olacak ? Turabi veya Akın Diskalifiye edilecek mi ? Hepimiz bu hafta Cumartesi günü Survivor 38. Bölümünü izleyerek ten yaşananları an ve an göreceğiz.

Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Survivor 38. Bölüm Tartışma Videosu!

 

BİLGİLER
tarafından 30 Mayıs 2014 - 01:46 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.403 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: